Filip Zabielski Instagram – Pamiętacie grę The Sims? 😄 Kto w nią grał łapka w górę. 👍🏻
Ja i Julia przenieśliśmy się trochę w czasoprzestrzeni
I przyznam się Wam szczerze że to całkiem fajne doświadczenie 💓
Jak myślicie, sprawdzilibyśmy się w roli Simsów 😈 ?
@thesims #pogrywajzzyciem #PlayWithLife #ad | Posted on 09/Mar/2020 23:30:26



