Kateřina Kolbová

Kateřina Kolbová Instagram – Krásný pondělní večer! Hned na úvod začnu tím, že Vám poděkuji za ten nádherný pocit uvnitř mého já, který mi dopřáváte 🙏 od včerejška mi chodí od Vás tolik objednávek na Májové degustační krabičky, že jsem na měkko z toho, kolik lidí má zájem vyzkoušet mou prácičku. Moc mě těší, že je mezi těmi, co si krabičku objednali mnoho nových tváří, se kterými se setkám poprvé a doufejme, že ne naposledy 🙏
Je veliký rozdíl v tom, když má člověk cukrárnu, kde se host může posadit, dát si kafe a probrat s kamarádkou chmury a radosti života a v tom, když má člověk jen výrobnu, ze které uspokojuje pouze koncové zákazníky. Mít kavárnu může být velice hezká představa a jistě i vize mnoha skvělých cukrářek. Já se však touto cestou vydat nechci. Vlastně mě ta představa děsí. Najednou by přibyly starosti s vedením cukrárny a do výroby bych potřebovala další ruce. Zákazník by pro mě byl jen člověk, který by přišel na zákusek, nic víc. Neměla bych totiž čas na každého, kdo vejde dveřmi. Jasné, prodala bych více dobrot, lidi by se o mně mnohem rychleji dozvěděli a v podstatě bych nemusela žádné PR řešit. Ale toto není můj sen, moje cesta. Chci být cukrářka. Chci dělat neustále nové věci. Chci být zavřená ve výrobně a neřešit provozní a technické záležitosti. Chci mít přímý kontakt se svými zákazníky. A chci každému takovému říct, jak si vážím toho, že se rozhodl si pochutnat na mém zakusku u sebe doma, než v kamenné cukrárně či kavárně.
Je to těžší, trnitá cesta, ale mě neskutečně naplňuje, baví, dodává tolik energie a hlavně mi posílá zpět spokojené strávníky, což je ta největší odměna a pochvala zároveň 🙏❤
Pokud byste i Vy chtěli ochutnat dezertíky z mé výrobničky, stačí mi napsat osobní zprávu, či email a s radostí Vám krabičku připravím 😊 Zlín – Olomouc – Ostrava, mé hlavní pick up místa 😊 a co tak Brno? Už jsem o něm také přemýšlela a hrozně ráda do seznamu zahrnu i toto město. Pokud bude z Vaší strany zájem, bude mi potěším ❤
Přeji Vám krásný, pohodový večer, užívejte odpočinku, načerpejte síly a za 3 dny tady máme opět víkend 🤩🤩 i na pondělku je špetka pozitivního, viďte 😄👌 | Posted on 12/Apr/2021 22:26:06

Kateřina Kolbová
Kateřina Kolbová

Check out the latest gallery of Kateřina Kolbová