Monika Hilmerová Instagram – Cez víkend sme boli pozvaní na ďalšiu svadbu a na druhý deň, keďže sme mali konečne obaja s Jarom voľno, sme si naplánovali výlet na bicykloch. Ale ako to už býva, potvrdili sa nám nejaké zákony cyklistiky. Napríklad, že nech idete hociktorým smerom,vždy vám vietor fúka oproti 😄 alebo ako tento výlet, že vždy keď máte po dlhom čase voľno a chcete ísť na bicykel, tak prší 😄🤦♂️ Na tejto foto som Jarovi zdrhla pod most, kde na mňa nepršalo a on ma takto odfotil, tak lepší výraz v tvári ako tento sa mi fakt nepodaril, už len ešte horšie 😂 Bolo mi chladno snáď ako na Dušičky, ale radosť nám to nevzalo 😄
#bycicle #kellysbikes #spolupraca
@kellysbikes | Posted on 26/Jun/2023 10:05:49



