Dawid Podsiadło Instagram – Hejka kochani, chciałem podziękować wszystkim, którzy byli z zespołem Udary w sobotę! Było to dla mnie abstrakcyjne wręcz przeżycie, kocham zespół The Strokes od wielu lat, więc fakt, że mogliśmy zagrać ich debiutancki album na festiwalu OFF, był na pewno jedną z rzeczy takich bardziej wymarzonych. Bardzo dziękuję za świetną zabawę i wspólnie przeżyte Magiczne Chwile. Członkowie scenicznej bandy: Marcin Macuk, Łukasz Moskal, Rubens i Aleksander Świerkot – dziękuję panowie. Ależ moc, ależ frajda. No i jeszcze dziękuję wszystkim, którzy byli z nami tego dnia, pracując, lub po prostu ciesząc się z nami tymi dźwiękami. Życzę Wam i sobie, jak najwięcej takich przygód.
Ściski i widzimy się niedługo.
📸 – Krzysztof Szlęzak
Udaryloveyou 💜 | Posted on 09/Aug/2023 03:25:06



