Vladimír Kobielský Instagram – Syn a vnučka🤦🏻♂️😂
Chcem sa vám, ktorí mi píšete poďakovať za veľmi milé a povzbudivé slová. Verím, že náš seriál si získava vašu priazeň. Ako hovorieval môj pedagóg prof.Martin Huba, “herca keď pochváliš, ako keby si kvetinu zalial”😂
Ďakujem😉
Ospravedlňujem sa všetkým, ktorí žiadate blahoželania pre vašich blízkych… príďte na nás do divadla a tam vám zamávame osobne👏🏻👏🏻👏🏻
@larisa_mizigar @tvmarkizaofficial @mamanaprenajom.markiza #syn #vnucka | Posted on 03/Feb/2023 02:57:26



