Olia Poliakova Instagram – До мого нового великого шоу в Києві в Палаці «Україна» залишилось менше 2 місяців! 26 жовтня повертається!
Ми з командою готуємо сучасне шоу за участі симфонічного оркестру. Програма «Все буде добре» дуже емоційна! Вона водночас вражає і енергетикою й масштабом, і особистими історіями українських захисників.
Приходьте побачити і почути зі сцени про наше життя, про сильні почуття, волю і віру.
Посилання на квитки залишила в шапці профілю.
#ОляПолякова #ВсеБудеДобре Kyiv, Ukraine | Posted on 07/Sep/2023 13:53:19



