Artur Lohai Instagram – 4 квітня моєму старшому сину, Герману буде вже 7 років.
Якщо чесно, я для нього не найкращий тато (якось підберу слова і розповім вам усю історію) 💔
Цей рік був не найкращим для усієї нашої родини:
– Ми жодного разу не зустрічалися усі разом.
– В нас немає жодноі спільної фотки, жодного спільного спогаду.
– Ми не гралися в боротьбу з синами, не їли улюблені пельмені зі шпинатом, не бігали один за одним в масках Людини-Павука.
– Ми не обіймалися.
Так, ми залишаємося на зв’язку, але..
У цей не найкращий час, ми знайшли для Германа, без перебільшення, найкращу школу.
Школа, яка завжди на боці дитини, школа яка про контакт з дітьми і з внутрішнім я, про вільну англійську, про можливості бути ким хочеш, школа про майбутнє.
Найбажаніша та найпотрібніша школа!
Знаєте чому? Коли Герман відчибучить якусь страшну шкоду, мама каже йому: «ну, все ясно, значить в школу не підеш» і це найстрашніша кара — не піти на онлайн уроки в @worldschool.ua ❤️🔥
Уявляєте таке?)
Герману скоро 7.
Люблю ♥️ | Posted on 30/Mar/2023 23:00:59



