Dawid Podsiadło Instagram – Hej kochani, sorki za późną porę, dużo teraz się dzieje, tu studio, tu sprawy.
Ale to ja, Dawid.
I piszę w krótkiej fajnej sprawie.
Lekkie podsumowanie i bardzo fajne newsy.
Zaczynam od podsumowania, lekkiego.
Koncertowo, ten rok to nasze trzy stadionowe spotkania. Każdy jeden stadion to kilkadziesiąt tysięcy wspaniałych historii i pakiet wspomnień na całe życie.
Chwilka relaksu, letnie wydarzenia i przygotowania do płyty i trasy związanej z jej premierą, która kończy się w tym tygodniu, trzema koncertami w Warszawie.
Przyszły rok to przede wszystkim PGE Narodowy w 360 stopniach, więc zabawa „na okrągło”..
Ale zaczęliśmy też tęsknić za bardziej kameralnymi spotkaniami, wiecie, że ukochaliśmy straszliwie Leśną Muzykę i chcielibyśmy wrócić do Was w podobnym wydaniu.
Na siedząco, bardziej intymnie. Bardziej akustycznie niż skacząc.
A więc przechodzimy do części fajnych newsów.
Zagramy w przyszłym roku taką niewielką niespodziankową trasę.
Nazywa się Przed i Po.
Zapraszamy.
Bilety trafią do sprzedaży jutro o 11:00 na ebilet.pl | Posted on 06/Dec/2022 02:59:20



