Home Actress Anna Salivanchuk HD Photos and Wallpapers December 2023 Anna Salivanchuk Instagram - Після безсонної ночі, бо у Нікіти знову була 39.2 температура🙈я всеодно прокинулась з посмішкою на обличчі🙏🏻 Памʼятаєте вислів, не з тої ноги встала? І я ще з університету почала вставати зразу на обидві ноги, щоб цей вислів був не про мене, бо тільки я можу змінити своє життя і тільки я можу зробити цей день особливим не дивлячись ні на що👍 А вам хочу нагадати що 20 грудня я подарую вам 20 неймовірних ляльок LOL🙏🏻 Вставайте одразу на дві ноги,побачите, як ваш день зміниться💋 #lol #лялька #славаукраїні💙💛 #героямслава #діти

Anna Salivanchuk Instagram – Після безсонної ночі, бо у Нікіти знову була 39.2 температура🙈я всеодно прокинулась з посмішкою на обличчі🙏🏻 Памʼятаєте вислів, не з тої ноги встала? І я ще з університету почала вставати зразу на обидві ноги, щоб цей вислів був не про мене, бо тільки я можу змінити своє життя і тільки я можу зробити цей день особливим не дивлячись ні на що👍 А вам хочу нагадати що 20 грудня я подарую вам 20 неймовірних ляльок LOL🙏🏻 Вставайте одразу на дві ноги,побачите, як ваш день зміниться💋 #lol #лялька #славаукраїні💙💛 #героямслава #діти

Anna Salivanchuk Instagram - Після безсонної ночі, бо у Нікіти знову була 39.2 температура🙈я всеодно прокинулась з посмішкою на обличчі🙏🏻 Памʼятаєте вислів, не з тої ноги встала? І я ще з університету почала вставати зразу на обидві ноги, щоб цей вислів був не про мене, бо тільки я можу змінити своє життя і тільки я можу зробити цей день особливим не дивлячись ні на що👍 А вам хочу нагадати що 20 грудня я подарую вам 20 неймовірних ляльок LOL🙏🏻 Вставайте одразу на дві ноги,побачите, як ваш день зміниться💋 #lol #лялька #славаукраїні💙💛 #героямслава #діти

Anna Salivanchuk Instagram – Після безсонної ночі, бо у Нікіти знову була 39.2 температура🙈я всеодно прокинулась з посмішкою на обличчі🙏🏻
Памʼятаєте вислів, не з тої ноги встала? І я ще з університету почала вставати зразу на обидві ноги, щоб цей вислів був не про мене, бо тільки я можу змінити своє життя і тільки я можу зробити цей день особливим не дивлячись ні на що👍
А вам хочу нагадати що 20 грудня я подарую вам 20 неймовірних ляльок LOL🙏🏻
Вставайте одразу на дві ноги,побачите, як ваш день зміниться💋
#lol #лялька #славаукраїні💙💛 #героямслава #діти | Posted on 18/Dec/2023 11:30:34

Anna Salivanchuk Instagram – ПАНДЕМІЯ, ВІЙНА- це ті обставини, які змушують змінювати своє життя , хочеш ти цього чи ні!!!
Інколи ці рішення приймаються за 1 хвилину, а інколи можуть тривати вічність🙏🏻

Чому важко почати змінювати своє життя?
Я часто чую такі вислови:

✅»Я працювала з багатьма психологами. Мені вдається усвідомити свої проблеми і навіть їх причини. Але я абсолютно не можу почати змінювати своє життя. 
✅»Мені здається, що нічого не вийде, і опускаються руки. Чому так відбувається? ✅»Напевно, я повинна дійти до якоїсь останньої межі – коли вже нічого буде втрачати”.
Чи дійсно потрібно опуститися на дно, щоб відштовхнутися від нього і вистрибнути з ями? Чи залишаться сили для стрибка?
Чи не краще почати діяти, поки є хоч якісь внутрішні ресурси і поки є, що втрачати? Адже будь-які зміни до нового завжди призводять до того, що людина втрачає щось старе. Свою зону комфорту. Часто це не та зона, в якій добре, а та, в якій звично.
Людина продовжує триматися за це звичне, хоча воно давно вже не робить її щасливим. 

Найчастіше, причина в страху втратити контроль над обставинами, втратити відчуття безпеки. 
Серед інших причин може бути високий рівень тривожності, занижена самооцінка, перфекціонізм.
Але якщо людина усвідомлює, що дивідендів не буде, вона зможе забрати свої акції і вкласти їх в більш перспективний проект. Так і з нашими очікуваннями.
Однак, нове ніколи не буде вдосконаленим старим. Нове буде іншим.
Якщо не виходить відпустити старе, потрібно розібратися, що цінного було інвестовано туди, і забрати свої інвестиції. Рідко бувають цінні самі обставини. Цінність представляють емоції, які з ними пов’язані. А значить, потрібно зрозуміти, що це за емоції, чому вони так цінні для людини, і як іншим способом вона зуміє їх отримувати. І тоді вдасться, нарешті, змінити колишні обставини, тому що вони не будуть представляти більше цінності.
Головне чесно собі відповісти на питання, а це не легко🙏🏻
Напишіть мені , чи ви таке відчуваєте, або чи ви повністю щасливі, буду дуже вдячна 🙏🏻
Силіст @dika_anka 
Мейк @mua_iren_berry_ 
Зачіска @milazahorodnyuk 
#житижиття #woman #славаукраїні #героямслава Фотостудия Фьюжн
Anna Salivanchuk Instagram – Що робити, якщо Ваша дитина часто хворіє?
1) Дозволити дитині (а заодно і собі) проявляти емоції – дати дитині чітко зрозуміти, що злитися, висловлювати агресію, засмучуватися – можна.
2) Навчити дитину доступним способам виражати емоції. Побити подушку, м’яку іграшку, поплакати, якщо ситуація образлива,побитися подушками з мамою, помалювати, глибоко подихати та ін.
3) Запитувати у дитини, як можна частіше – що б тобі зараз хотілося зробити?
4) Відпустити від себе дитину. Мама і тато – важливі люди в житті дітей, але не можна заповнювати собою весь простір, позбавляючи їх можливості до самостійних дій і почуттів.
5) Створити умови, в яких дитина не буде частиною батьківських конфліктів.
6) Допомогти дітям пережити вікові кризи та адаптацію, не панікувати самому і не сіяти паніку в дітях. Якщо пішли в садок – почала хворіти – допомогти дитині звикнути і адаптуватися до саду, заохотити відвідування саду, поговорити з дитиною, що вона не зобов’язана любити садок, це абсолютно нормально, але може прийняти умови перебування там, знайти щось для себе цікаве.
7) Найчастіше батьки додають стресу власними оціночними судженнями, на кшталт: Ось ти йдеш в перший клас! Ти обов’язково будеш любити вчитися, Всі діти люблять вчитися. Висловити своє невдоволення дитина не може, розповісти про свої переживання – теж. Відповідно – хворіємо на школу, на вчителів, на навчання, на уроки, на багаторазові переписування тексту.

 Знизити рівень особистих домагань по відношенню до дитини. У 3-4 роки НЕ ТРЕБА водити дітей на заняття підготовки до школи – не треба заздалегідь завантажувати дитину в тому віці, коли навчальна діяльність не є пріоритетом.
9) Проговорювати власне самопочуття з дитиною. І якщо мамі погано – мамі погано. Вона не повинна скакати, як кінь, натягнувши посмішку собі на обличчя, демонструючи, що все добре – дитина обов’язково відреагує.
10) Іноді діти хворіють, щоб мами або тато відпочили, тому що знають, що іншим способом, окрім як соплями, чханням, кашлем – маму не змусити розслабитися і відволіктися від рутини. Тому – відпочиваємо. Вчимося відпочивати самі і вчимо відпочивати дітей.
@mua_iren_berry_ 
@milazahorodnyuk 
@vladyslavalitoshko 
@dika_anka Фотостудия Фьюжн

Check out the latest gallery of Anna Salivanchuk