Home Actress Mariya Efrosinina HD Instagram Photos and Wallpapers December 2023 Mariya Efrosinina Instagram - Спіймала себе на думці, що завжди можу виразити всі свої почуття словами.. а сьогодні не можу. В жодне відоме мені слово не вкладається те, що я відчуваю до наших воїнів: до чоловіків та жінок, які професійно присвятили своє життя військовій справі; до чоловіків та жінок, які жодного дня не тримали в руках зброю та різні прилади, але без вагань вступили до лав ЗСУ, щоб захищати нас з вами. Захищати нашу державність. Вони гинуть. І це мій найбільший біль, коли я бачу, як політики сруться, або ссуть проявити характер. Наші воїни другий рік поспіль воюють, мерзнуть та втомлюються без ротацій. Але в них більше згуртованості та міцності ніж в тих, хто сидить в теплих кріслах по всьому світу.. Наші воїни єдині на сьогодні, хто дає нам надію. Я відчуваю себе нікчемою та невдячним гімном, якщо, забігавшись за день, забуваю скинути їм донат. Я відчуваю презирство до тих українців, хто говорить, що то не їхня війна.. Я відчуваю нестерпний біль, коли взнаю, що в наших реабілітаційних таборах «Незламна Мама» вдів побільшало на 40%… Я поклялася собі в жодній мірі не жалітися на життя, поки вони захищають його своїм життям. Я хочу, щоб скоріше все закінчилось, і щоб кожного дня я могла особисто дякувати вам в очі, наші захисники та захисниці! А поки я роблю це в своїх думках та молитвах про вас! Слава нашими ЗСУ 🇺🇦

Mariya Efrosinina Instagram – Спіймала себе на думці, що завжди можу виразити всі свої почуття словами.. а сьогодні не можу. В жодне відоме мені слово не вкладається те, що я відчуваю до наших воїнів: до чоловіків та жінок, які професійно присвятили своє життя військовій справі; до чоловіків та жінок, які жодного дня не тримали в руках зброю та різні прилади, але без вагань вступили до лав ЗСУ, щоб захищати нас з вами. Захищати нашу державність. Вони гинуть. І це мій найбільший біль, коли я бачу, як політики сруться, або ссуть проявити характер. Наші воїни другий рік поспіль воюють, мерзнуть та втомлюються без ротацій. Але в них більше згуртованості та міцності ніж в тих, хто сидить в теплих кріслах по всьому світу.. Наші воїни єдині на сьогодні, хто дає нам надію. Я відчуваю себе нікчемою та невдячним гімном, якщо, забігавшись за день, забуваю скинути їм донат. Я відчуваю презирство до тих українців, хто говорить, що то не їхня війна.. Я відчуваю нестерпний біль, коли взнаю, що в наших реабілітаційних таборах «Незламна Мама» вдів побільшало на 40%… Я поклялася собі в жодній мірі не жалітися на життя, поки вони захищають його своїм життям. Я хочу, щоб скоріше все закінчилось, і щоб кожного дня я могла особисто дякувати вам в очі, наші захисники та захисниці! А поки я роблю це в своїх думках та молитвах про вас! Слава нашими ЗСУ 🇺🇦

Mariya Efrosinina Instagram - Спіймала себе на думці, що завжди можу виразити всі свої почуття словами.. а сьогодні не можу. В жодне відоме мені слово не вкладається те, що я відчуваю до наших воїнів: до чоловіків та жінок, які професійно присвятили своє життя військовій справі; до чоловіків та жінок, які жодного дня не тримали в руках зброю та різні прилади, але без вагань вступили до лав ЗСУ, щоб захищати нас з вами. Захищати нашу державність. Вони гинуть. І це мій найбільший біль, коли я бачу, як політики сруться, або ссуть проявити характер. Наші воїни другий рік поспіль воюють, мерзнуть та втомлюються без ротацій. Але в них більше згуртованості та міцності ніж в тих, хто сидить в теплих кріслах по всьому світу.. Наші воїни єдині на сьогодні, хто дає нам надію. Я відчуваю себе нікчемою та невдячним гімном, якщо, забігавшись за день, забуваю скинути їм донат. Я відчуваю презирство до тих українців, хто говорить, що то не їхня війна.. Я відчуваю нестерпний біль, коли взнаю, що в наших реабілітаційних таборах «Незламна Мама» вдів побільшало на 40%… Я поклялася собі в жодній мірі не жалітися на життя, поки вони захищають його своїм життям. Я хочу, щоб скоріше все закінчилось, і щоб кожного дня я могла особисто дякувати вам в очі, наші захисники та захисниці! А поки я роблю це в своїх думках та молитвах про вас! Слава нашими ЗСУ 🇺🇦

Mariya Efrosinina Instagram – Спіймала себе на думці, що завжди можу виразити всі свої почуття словами.. а сьогодні не можу.
В жодне відоме мені слово не вкладається те, що я відчуваю до наших воїнів: до чоловіків та жінок, які професійно присвятили своє життя військовій справі; до чоловіків та жінок, які жодного дня не тримали в руках зброю та різні прилади, але без вагань вступили до лав ЗСУ, щоб захищати нас з вами. Захищати нашу державність.

Вони гинуть. І це мій найбільший біль, коли я бачу, як політики сруться, або ссуть проявити характер.
Наші воїни другий рік поспіль воюють, мерзнуть та втомлюються без ротацій. Але в них більше згуртованості та міцності ніж в тих, хто сидить в теплих кріслах по всьому світу..

Наші воїни єдині на сьогодні, хто дає нам надію.

Я відчуваю себе нікчемою та невдячним гімном, якщо, забігавшись за день, забуваю скинути їм донат.

Я відчуваю презирство до тих українців, хто говорить, що то не їхня війна..

Я відчуваю нестерпний біль, коли взнаю, що в наших реабілітаційних таборах «Незламна Мама» вдів побільшало на 40%…

Я поклялася собі в жодній мірі не жалітися на життя, поки вони захищають його своїм життям.

Я хочу, щоб скоріше все закінчилось, і щоб кожного дня я могла особисто дякувати вам в очі, наші захисники та захисниці! А поки я роблю це в своїх думках та молитвах про вас!

Слава нашими ЗСУ 🇺🇦 | Posted on 06/Dec/2023 14:27:39

Mariya Efrosinina Instagram – Бувають дні, коли я зовсім не розумію, що з людьми:
чому вони обіцяють, та не виконують обіцяне; чому брешуть; чому в очі бісер, а за очі гімно; чому стають перевертнями в стосунках…
Mariya Efrosinina Instagram – Спіймала себе на думці, що завжди можу виразити всі свої почуття словами.. а сьогодні не можу. 
В жодне відоме мені слово не вкладається те, що я відчуваю до наших воїнів: до чоловіків та жінок, які професійно присвятили своє життя військовій справі; до чоловіків та жінок, які жодного дня не тримали в руках зброю та різні прилади, але без вагань вступили до лав ЗСУ, щоб захищати нас з вами. Захищати нашу державність. 

Вони гинуть. І це мій найбільший біль, коли я бачу, як політики сруться, або ссуть проявити характер. 
Наші воїни другий рік поспіль воюють, мерзнуть та втомлюються без ротацій. Але в них більше згуртованості та міцності ніж в тих, хто сидить в теплих кріслах по всьому світу..

Наші воїни єдині на сьогодні, хто дає нам надію. 

Я відчуваю себе нікчемою та невдячним гімном, якщо, забігавшись за день, забуваю скинути їм донат. 

Я відчуваю презирство до тих українців, хто говорить, що то не їхня війна..

Я відчуваю нестерпний біль, коли взнаю, що в наших реабілітаційних таборах «Незламна Мама» вдів побільшало на 40%…

Я поклялася собі в жодній мірі не жалітися на життя, поки вони захищають його своїм життям.

Я хочу, щоб скоріше все закінчилось, і щоб кожного дня я могла особисто дякувати вам в очі, наші захисники та захисниці! А поки я роблю це в своїх думках та молитвах про вас! 

Слава нашими ЗСУ 🇺🇦

Check out the latest gallery of Mariya Efrosinina