Home Actress Šárka Divácká HD Instagram Photos and Wallpapers February 2024 Šárka Divácká Instagram - MEDVÍDEK PÚ CHEESECAKE🍯🐻 Naši milí polní i ti přespolní, žili byli, kdesi daleko ve stokorcovém lese, zvířátka: Ijáček, Prasátko, Králík, Tygr a Medvídek Pú. Známá to parta. ✨ A podle pana Milneho si tam žili vskutku šťastně. Ale to je jen zdání. On totiž takový život v lese není zrovna žádný med.🍯To se sem tam po lese proběhne slon, který vám všechen ten med chce sníst, prasátko se strachuje i sněhu za vlastními uši a tygr… o tom darmo mluvit. Skákat si po vlastním ocase? 🐯 A co narozeniny? Na ty se ve stokorcovém lese také přece nezapomíná a slavit se musí. A to hodně svojsky. Teď naposledy totiž dortem od nás. Přímo pro samotného Medvídka Pú. A co obsahuje? 🍰 Medu spousty, javorového sirupu ještě více. Také ořechů a medovice. Tvarohu žejdlík pro zdraví. Nuž, chutnalo jim. Zvěřinci. Ode dneška ho u nás můžete ochutnat také. ❤️✨🍯 A teď malá ochutnávka z oslavy narozenin: „Pú, co chceš za dárek?“ ptá se prasátko „Kdo, já?“ „Ano, ty?“ „Co chci já, vím nejlíp já sám.“ „Ale to je co?“ „Vím já!“ 🍯 Dobrou noc a alou do blázince nebo k nám na dort MEDVÍDEK PÚ. #sorrypecemejinak #medvidek #winniethepooh #honey #honeycake #crazycake #pastrylife #nuts #cheesecake #cheesecakelovers #cheesecakefactory #wau SORRY - PEČEME JINAK

Šárka Divácká Instagram – MEDVÍDEK PÚ CHEESECAKE🍯🐻 Naši milí polní i ti přespolní, žili byli, kdesi daleko ve stokorcovém lese, zvířátka: Ijáček, Prasátko, Králík, Tygr a Medvídek Pú. Známá to parta. ✨ A podle pana Milneho si tam žili vskutku šťastně. Ale to je jen zdání. On totiž takový život v lese není zrovna žádný med.🍯To se sem tam po lese proběhne slon, který vám všechen ten med chce sníst, prasátko se strachuje i sněhu za vlastními uši a tygr… o tom darmo mluvit. Skákat si po vlastním ocase? 🐯 A co narozeniny? Na ty se ve stokorcovém lese také přece nezapomíná a slavit se musí. A to hodně svojsky. Teď naposledy totiž dortem od nás. Přímo pro samotného Medvídka Pú. A co obsahuje? 🍰 Medu spousty, javorového sirupu ještě více. Také ořechů a medovice. Tvarohu žejdlík pro zdraví. Nuž, chutnalo jim. Zvěřinci. Ode dneška ho u nás můžete ochutnat také. ❤️✨🍯 A teď malá ochutnávka z oslavy narozenin: „Pú, co chceš za dárek?“ ptá se prasátko „Kdo, já?“ „Ano, ty?“ „Co chci já, vím nejlíp já sám.“ „Ale to je co?“ „Vím já!“ 🍯 Dobrou noc a alou do blázince nebo k nám na dort MEDVÍDEK PÚ. #sorrypecemejinak #medvidek #winniethepooh #honey #honeycake #crazycake #pastrylife #nuts #cheesecake #cheesecakelovers #cheesecakefactory #wau SORRY – PEČEME JINAK

Šárka Divácká Instagram - MEDVÍDEK PÚ CHEESECAKE🍯🐻 Naši milí polní i ti přespolní, žili byli, kdesi daleko ve stokorcovém lese, zvířátka: Ijáček, Prasátko, Králík, Tygr a Medvídek Pú. Známá to parta. ✨ A podle pana Milneho si tam žili vskutku šťastně. Ale to je jen zdání. On totiž takový život v lese není zrovna žádný med.🍯To se sem tam po lese proběhne slon, který vám všechen ten med chce sníst, prasátko se strachuje i sněhu za vlastními uši a tygr… o tom darmo mluvit. Skákat si po vlastním ocase? 🐯 A co narozeniny? Na ty se ve stokorcovém lese také přece nezapomíná a slavit se musí. A to hodně svojsky. Teď naposledy totiž dortem od nás. Přímo pro samotného Medvídka Pú. A co obsahuje? 🍰 Medu spousty, javorového sirupu ještě více. Také ořechů a medovice. Tvarohu žejdlík pro zdraví. Nuž, chutnalo jim. Zvěřinci. Ode dneška ho u nás můžete ochutnat také. ❤️✨🍯 A teď malá ochutnávka z oslavy narozenin: „Pú, co chceš za dárek?“ ptá se prasátko „Kdo, já?“ „Ano, ty?“ „Co chci já, vím nejlíp já sám.“ „Ale to je co?“ „Vím já!“ 🍯 Dobrou noc a alou do blázince nebo k nám na dort MEDVÍDEK PÚ. #sorrypecemejinak #medvidek #winniethepooh #honey #honeycake #crazycake #pastrylife #nuts #cheesecake #cheesecakelovers #cheesecakefactory #wau SORRY - PEČEME JINAK

Šárka Divácká Instagram – MEDVÍDEK PÚ CHEESECAKE🍯🐻
Naši milí polní i ti přespolní, žili byli, kdesi daleko ve stokorcovém lese, zvířátka:
Ijáček, Prasátko, Králík, Tygr a Medvídek Pú. Známá to parta. ✨
A podle pana Milneho si tam žili vskutku šťastně. Ale to je jen zdání. On totiž takový život v lese není zrovna žádný med.🍯To se sem tam po lese proběhne slon, který vám všechen ten med chce sníst, prasátko se strachuje i sněhu za vlastními uši a tygr… o tom darmo mluvit. Skákat si po vlastním ocase? 🐯 A co narozeniny? Na ty se ve stokorcovém lese také přece nezapomíná a slavit se musí. A to hodně svojsky. Teď naposledy totiž dortem od nás. Přímo pro samotného Medvídka Pú. A co obsahuje? 🍰 Medu spousty, javorového sirupu ještě více. Také ořechů a medovice. Tvarohu žejdlík pro zdraví. Nuž, chutnalo jim. Zvěřinci. Ode dneška ho u nás můžete ochutnat také. ❤️✨🍯

A teď malá ochutnávka z oslavy narozenin:
„Pú, co chceš za dárek?“ ptá se prasátko
„Kdo, já?“
„Ano, ty?“
„Co chci já, vím nejlíp já sám.“
„Ale to je co?“
„Vím já!“ 🍯
Dobrou noc a alou do blázince nebo k nám na dort MEDVÍDEK PÚ. #sorrypecemejinak #medvidek #winniethepooh #honey #honeycake #crazycake #pastrylife #nuts #cheesecake #cheesecakelovers #cheesecakefactory #wau SORRY – PEČEME JINAK | Posted on 10/Feb/2024 20:27:51

Šárka Divácká Instagram – TICHÁ NOC 🌚💫
Naši milí vánočně naladění. 🎄A je tu opět pokračování vánočního „O chlup lepšího“ likérového seriálu. Tentokrát jsme si na paškál vzali TICHOU NOC. 💫
Rozhodli jsme se tím totiž vzdát hold jedné z nejpopulárnějších a nejvíce přezpívaných koled. Snad se vám náš cover TICHÉ NOCI bude líbit. 🤭Obsahuje totiž vanilku, bílou čokoládu a a a FAZOLE. ✌️Tak se připravte a zaposlouchejte se do naší/vaší TICHÉ NOCI.
Už to slyšíte?  TICHÁ NOC, SVATÁ NOC, JALA LID V BLAHÝ KLID… 😅

A pro ty, kdo se pořád ještě nechytli, tady máme rovnici: FAZOLE=NADÝMÁNÍ=TICHÁ NOC 😁🎄Objednávat likér můžete přes naše webové stránky, na tel.č.607112222 a samozřejmě si svůj likér můžete nechat poslat po celé ČR i SR. ❄️ A teď už ticho. 🎄 #sorrypecemejinak #eggnog #fazole #vajecnyliker #bean #beans #whitechocolate #vanilla #vanille #pastrylife #brno #whereinbrno #kamvbrne #pastry SORRY – PEČEME JINAK
Šárka Divácká Instagram – MEDVÍDEK PÚ CHEESECAKE🍯🐻
Naši milí polní i ti přespolní, žili byli, kdesi daleko ve stokorcovém lese, zvířátka:
Ijáček, Prasátko, Králík, Tygr a Medvídek Pú. Známá to parta. ✨
A podle pana Milneho si tam žili vskutku šťastně. Ale to je jen zdání. On totiž takový život v lese není zrovna žádný med.🍯To se sem tam po lese proběhne slon, který vám všechen ten med chce sníst, prasátko se strachuje i sněhu za vlastními uši a tygr… o tom darmo mluvit. Skákat si po vlastním ocase? 🐯 A co narozeniny?  Na ty se ve stokorcovém lese také přece nezapomíná a slavit se musí. A to hodně svojsky. Teď naposledy totiž dortem od nás. Přímo pro samotného Medvídka Pú. A co obsahuje? 🍰 Medu spousty, javorového sirupu ještě více. Také ořechů a medovice. Tvarohu žejdlík pro zdraví. Nuž, chutnalo jim. Zvěřinci. Ode dneška ho u nás můžete ochutnat také. ❤️✨🍯

A teď malá ochutnávka z oslavy narozenin: 
„Pú, co chceš za dárek?“ ptá se prasátko
„Kdo, já?“ 
„Ano, ty?“ 
„Co chci já, vím nejlíp já sám.“
„Ale to je co?“
„Vím já!“ 🍯
 Dobrou noc a alou do blázince nebo k nám na dort MEDVÍDEK PÚ. #sorrypecemejinak #medvidek #winniethepooh #honey #honeycake #crazycake #pastrylife #nuts #cheesecake #cheesecakelovers #cheesecakefactory #wau SORRY – PEČEME JINAK

Check out the latest gallery of Šárka Divácká