Marcelko….. plačem….. …viem viem… viem, že by si to nechcel, hovoril si mi to stále, keď sme sa objali….. chcel si, nech sa všetci usmievame, aby sme oslavovali život, aby sme prišli na Tvoju rozlúčku vo farebnom…. všetko viem… ale nedá sa 💔💧Kto Ťa poznal osobne, vie, že dobúchalo jedno obrovské ľudské srdce…🫀 Pamätáš, keď sme sa videli naposledy? Hral si v divadle a ja som Ti v stoji tlieskala ako asi nikdy nikomu… hral si s takou radosťou, ako keby Ti nič nebolo, smiala som sa strašne a tiekli mi slzy ako malému decku, taká som bola šťastná, že zase hráš, lebo si to tak veľmi chcel… a vo vašej šatni sme plakali od dojatia všetci… Ty si rozdával lásku a úsmev úplne všade a všetkým… Tvoja posledná hlasová správa znela akoby si nikdy nemal odísť, spieval si mi v nej, smial sa a chcel si, aby som Ti zaspievala späť… “nech sa deje čo sa má-á-á”, tú si mal rád, ňou si ma vždy v nemocnici privítal… Marcelik, šťastnú cestu tam hore, alebo za dúhový most, kamkoľvek si šiel 🦄🌈 nikdy na Teba nezabudnem ♥️🕊️ úprimnú sústrať celej Tvojej rodine 👐🏼 “DOVI”✌🏼môj drahý kamarát… . #marcelnemec #dovi💔
Marcelko….. plačem….. …viem viem… viem, že by si to nechcel, hovoril si mi to stále, keď sme sa objali….. chcel si, nech sa všetci usmievame, aby sme oslavovali život, aby sme prišli na Tvoju rozlúčku vo farebnom…. všetko viem… ale nedá sa 💔💧Kto Ťa poznal osobne, vie, že dobúchalo jedno obrovské ľudské srdce…🫀 Pamätáš, keď sme sa videli naposledy? Hral si v divadle a ja som Ti v stoji tlieskala ako asi nikdy nikomu… hral si s takou radosťou, ako keby Ti nič nebolo, smiala som sa strašne a tiekli mi slzy ako malému decku, taká som bola šťastná, že zase hráš, lebo si to tak veľmi chcel… a vo vašej šatni sme plakali od dojatia všetci… Ty si rozdával lásku a úsmev úplne všade a všetkým… Tvoja posledná hlasová správa znela akoby si nikdy nemal odísť, spieval si mi v nej, smial sa a chcel si, aby som Ti zaspievala späť… “nech sa deje čo sa má-á-á”, tú si mal rád, ňou si ma vždy v nemocnici privítal… Marcelik, šťastnú cestu tam hore, alebo za dúhový most, kamkoľvek si šiel 🦄🌈 nikdy na Teba nezabudnem ♥️🕊️ úprimnú sústrať celej Tvojej rodine 👐🏼 “DOVI”✌🏼môj drahý kamarát… . #marcelnemec #dovi💔
Marcelko….. plačem….. …viem viem… viem, že by si to nechcel, hovoril si mi to stále, keď sme sa objali….. chcel si, nech sa všetci usmievame, aby sme oslavovali život, aby sme prišli na Tvoju rozlúčku vo farebnom…. všetko viem… ale nedá sa 💔💧Kto Ťa poznal osobne, vie, že dobúchalo jedno obrovské ľudské srdce…🫀 Pamätáš, keď sme sa videli naposledy? Hral si v divadle a ja som Ti v stoji tlieskala ako asi nikdy nikomu… hral si s takou radosťou, ako keby Ti nič nebolo, smiala som sa strašne a tiekli mi slzy ako malému decku, taká som bola šťastná, že zase hráš, lebo si to tak veľmi chcel… a vo vašej šatni sme plakali od dojatia všetci… Ty si rozdával lásku a úsmev úplne všade a všetkým… Tvoja posledná hlasová správa znela akoby si nikdy nemal odísť, spieval si mi v nej, smial sa a chcel si, aby som Ti zaspievala späť… “nech sa deje čo sa má-á-á”, tú si mal rád, ňou si ma vždy v nemocnici privítal… Marcelik, šťastnú cestu tam hore, alebo za dúhový most, kamkoľvek si šiel 🦄🌈 nikdy na Teba nezabudnem ♥️🕊️ úprimnú sústrať celej Tvojej rodine 👐🏼 “DOVI”✌🏼môj drahý kamarát… . #marcelnemec #dovi💔
Toto je a bude už navždy moja najobľúbenejšia mikina 🥰 uvidíte ma v nej veľakrát 😎 sú na nej vyšité moje kresbičky, keď som mala 3 roky 👧🏻 (posledné dva obrázky ako dôkaz 😉 Takýto úžasný nápad s vyšitými detskými kresbami na mikinách robí @tuhaart ♥️ ďakujem za darček 🥹 . #zuzanasmatanova #tuhaart #zuzkamatriroky #detskakresba #mikina #mojekresbicky #malazuzka #byme #special #oblubenamikina
Toto je a bude už navždy moja najobľúbenejšia mikina 🥰 uvidíte ma v nej veľakrát 😎 sú na nej vyšité moje kresbičky, keď som mala 3 roky 👧🏻 (posledné dva obrázky ako dôkaz 😉 Takýto úžasný nápad s vyšitými detskými kresbami na mikinách robí @tuhaart ♥️ ďakujem za darček 🥹 . #zuzanasmatanova #tuhaart #zuzkamatriroky #detskakresba #mikina #mojekresbicky #malazuzka #byme #special #oblubenamikina
Toto je a bude už navždy moja najobľúbenejšia mikina 🥰 uvidíte ma v nej veľakrát 😎 sú na nej vyšité moje kresbičky, keď som mala 3 roky 👧🏻 (posledné dva obrázky ako dôkaz 😉 Takýto úžasný nápad s vyšitými detskými kresbami na mikinách robí @tuhaart ♥️ ďakujem za darček 🥹 . #zuzanasmatanova #tuhaart #zuzkamatriroky #detskakresba #mikina #mojekresbicky #malazuzka #byme #special #oblubenamikina
Toto je a bude už navždy moja najobľúbenejšia mikina 🥰 uvidíte ma v nej veľakrát 😎 sú na nej vyšité moje kresbičky, keď som mala 3 roky 👧🏻 (posledné dva obrázky ako dôkaz 😉 Takýto úžasný nápad s vyšitými detskými kresbami na mikinách robí @tuhaart ♥️ ďakujem za darček 🥹 . #zuzanasmatanova #tuhaart #zuzkamatriroky #detskakresba #mikina #mojekresbicky #malazuzka #byme #special #oblubenamikina
Toto je a bude už navždy moja najobľúbenejšia mikina 🥰 uvidíte ma v nej veľakrát 😎 sú na nej vyšité moje kresbičky, keď som mala 3 roky 👧🏻 (posledné dva obrázky ako dôkaz 😉 Takýto úžasný nápad s vyšitými detskými kresbami na mikinách robí @tuhaart ♥️ ďakujem za darček 🥹 . #zuzanasmatanova #tuhaart #zuzkamatriroky #detskakresba #mikina #mojekresbicky #malazuzka #byme #special #oblubenamikina
Toto je a bude už navždy moja najobľúbenejšia mikina 🥰 uvidíte ma v nej veľakrát 😎 sú na nej vyšité moje kresbičky, keď som mala 3 roky 👧🏻 (posledné dva obrázky ako dôkaz 😉 Takýto úžasný nápad s vyšitými detskými kresbami na mikinách robí @tuhaart ♥️ ďakujem za darček 🥹 . #zuzanasmatanova #tuhaart #zuzkamatriroky #detskakresba #mikina #mojekresbicky #malazuzka #byme #special #oblubenamikina
“Všade o tom hovorí, len chce byť zaujímavá.” Vyberám jeden z mála komentov… Je takých len pár, a nepohnem nad nimi ani brvou, ale predsalen, jedna vec… Viete, mohla som si to nechať pre seba. Mohla som si s tou skúsenosťou vyhorenia a ťažkej depresie žiť v súkromí a už pár rokov s úsmevom vyliečeného človeka spomínať na to, ako mi vtedy smrť dýchla na krk a ticho pozerať na to, ako sa trápia iní a “mať v paži”. Mohla som byť ticho a ani by ste netušili. Ako o desiatkach iných súkromných veciach, ktoré nikomu nevešiam na nos, lebo byť tá “zaujímavá” otvorená skriňa mi nikdy nebolo vlastné. Nepotrebujem byť zaujímavá v bulvárnych témach, to pokojne nechám na iných. Ale, odpusťte, mám v sebe zmysel hovoriť o súkromí vtedy, keď viem, že to má zmysel. Nechcem písať, koľko ľudí sa mi ozvalo, kde mi ďakujú za to, že som to urobila. To je info len pre mňa, ale vždy mám slzu v očiach. Nemám za to nič a nakoniec, nerobím to pre seba. Rozprávam o tom, lebo ma volajú na rozhovory, zaujímajú sa o tému duševného zdravia a vždy ten svoj úspešne vyhratý boj prídem porozprávať, lebo nikdy neviem, komu to vo vhodnej chvíli zachráni život. Možno raz aj takým, ktorí o tom aktuálne nič nevedia a smejú sa. Osvetu, že pomoc existuje, treba hovoriť dokola! Ak to mám robiť ja, tak budem. S láskou a z čistej človečiny. z . #pomocexistuje #clovecina #dusevnezdravie #osveta #mojaskusenost #hovorotom #zdielajto #zuzanasmatanova #vyhorenie #depresia #rozpravac
Madeira, krátky výlet za slnkom. Na pár dní sa stratiť v horách, dýchať vlhký vzduch z oceánu a dať si čerstvo vylovenú pražmu… ⛰️🐚🏝️🐟 Som späť doma, povinnosti volajú, novinky čoskorooo 😉 z . #madeira #vylet #trip #zuzanasmatanova #spatdoma #novinky #coskoro
Madeira, krátky výlet za slnkom. Na pár dní sa stratiť v horách, dýchať vlhký vzduch z oceánu a dať si čerstvo vylovenú pražmu… ⛰️🐚🏝️🐟 Som späť doma, povinnosti volajú, novinky čoskorooo 😉 z . #madeira #vylet #trip #zuzanasmatanova #spatdoma #novinky #coskoro
Madeira, krátky výlet za slnkom. Na pár dní sa stratiť v horách, dýchať vlhký vzduch z oceánu a dať si čerstvo vylovenú pražmu… ⛰️🐚🏝️🐟 Som späť doma, povinnosti volajú, novinky čoskorooo 😉 z . #madeira #vylet #trip #zuzanasmatanova #spatdoma #novinky #coskoro
Madeira, krátky výlet za slnkom. Na pár dní sa stratiť v horách, dýchať vlhký vzduch z oceánu a dať si čerstvo vylovenú pražmu… ⛰️🐚🏝️🐟 Som späť doma, povinnosti volajú, novinky čoskorooo 😉 z . #madeira #vylet #trip #zuzanasmatanova #spatdoma #novinky #coskoro
Madeira, krátky výlet za slnkom. Na pár dní sa stratiť v horách, dýchať vlhký vzduch z oceánu a dať si čerstvo vylovenú pražmu… ⛰️🐚🏝️🐟 Som späť doma, povinnosti volajú, novinky čoskorooo 😉 z . #madeira #vylet #trip #zuzanasmatanova #spatdoma #novinky #coskoro
Madeira, krátky výlet za slnkom. Na pár dní sa stratiť v horách, dýchať vlhký vzduch z oceánu a dať si čerstvo vylovenú pražmu… ⛰️🐚🏝️🐟 Som späť doma, povinnosti volajú, novinky čoskorooo 😉 z . #madeira #vylet #trip #zuzanasmatanova #spatdoma #novinky #coskoro
Za normálnych okolností, by som už aktuálne sedela za mojim ilustrátorským stolom a robila si prvé náčrtky na moju vlastnú detskú knižku, ktorá by teoreticky vyšla na jeseň ✨🧚🏼♀️ viete, že k tomuto kroku prirodzene smerujem odkedy som začala v roku 2021 s prvou knižkou Peter Nagy pre deti 🥰 ALE tento rok to naozaj zostane iba pri sketchovaní a prípravách, chcem si to celé do detailov vymyslieť, aby to bola naozaj krásna práca se-vším-všudy, na čo budem môcť byť opäť hrdá. Tento rok bude teda zase viac hudobný a takto na konci januára sa môžete už tešiť na dve februárové novinky 🎶✨ Pripravení?😎 . #ruready #hudobnyrok #zuzanasmatanova #mojaknizka #pripravy #illustrator #musician #artist #thisyear #tentorok #myyear
Už sú to 3 mesiace, čo si Rozprávač lieta medzi vami a ja mám veľmi úprimnú a zároveň skromnú radosť z toho, ako u vás zarezonoval… 💛🐦⬛ Sú veci, ktoré sa naplánovať nedajú, toto je jedna z nich… Dáva mi to, ako autorovi, muzikantovi a umelcovi tichý odkaz, že byť autentický v emócii, ktorú dávam do textu a hudby, je správne… nech viete, že v pocitoch, keď ste občas v živote stratení, nie ste sami 🪶 Včera som dostala za Rozprávača nomináciu na @ceny_andel v kategórii Slovenský album roka 2023. Ďakujem za to ♥️ Nech to dopadne akokoľvek, teším sa z povšimnutia. Na Slovensku už roky nemáme hudobné slávnosti, ale aj tak z lásky k muzike a kultúre húževnato pracujeme a tvoríme, aby sme tešili naše a vaše duše. To nás spája a nikdy nerozdelí 🫶🏼 z . #rozpravac #cenyandel #nominacia #dakujem #album #zuzanasmatanova #pierko #dusajeakopierko #krkavec #hudbaspaja #slovensko #slovakia #zlaskykhudbe #musician #illustrator #artist #songwriter #producer #singer
“Tajomstvo” ✨ ako som napísala a nahrala pesničku pre film Slúžka. Pozrite si 3.diel zo série zákulisných dokumentov “Rozprávač v štúdiu” na mojom youtube kanáli 🎞️👀 . #rozpravacvstudiu #tajomstvo #zakulisie #studio #filmsluzka #zuzanasmatanova #byme #songwriting #behindthescenes #zakulisie #kuchyna #youtube #homestudio #documentary #minidokument
Finálna nominácia pre album Rozprávač na @ceny_andel v kategórii slovenský album roka 2023 ♥️ ďakujem! Výsledky 30.3.2024 / gratulujem aj kolegom Hex a Peter Lipa 👏🏼 . #cenyandel #slovenskyalbumroka #nominacia #rozpravac #storyteller #dakujem #zuzanasmatanova #recordoftheyear #nomination
Finálna nominácia pre album Rozprávač na @ceny_andel v kategórii slovenský album roka 2023 ♥️ ďakujem! Výsledky 30.3.2024 / gratulujem aj kolegom Hex a Peter Lipa 👏🏼 . #cenyandel #slovenskyalbumroka #nominacia #rozpravac #storyteller #dakujem #zuzanasmatanova #recordoftheyear #nomination
“Musím poliať kvety” 🪴 jedna z mojich obľúbených pesničiek na albume Rozprávač… pozrite si, ako vznikala v štúdiu 🎛️🎶 out now YT . #musimpoliatkvety #rozpravacvstudiu #rozpravac #album #studio #behindthescenes #kuchyna #zakulisie #song #songwriter #singer #musician #artist #producer #byme #zuzanasmatanova
“Gravitácia” je štvrtý diel zo série dokumentov “Rozprávač v štúdiu” 🎛️🚀 nazrite do kuchyne, ako pesnička vznikla 🪐 video je na mojom youtube kanáli ✨ . #gravitacia #rozpravacvstudiu #dokument #minidocumentaries #minidocs #zakulisie #kuchyna #studio #songwriting #songwriter #musician #producer #zuzanasmatanova #artist #byme #youtube #video #behindthescenes
“Jablone” 🍎 druhý diel série dokumentov “Rozprávač v štúdiu” 🎛️ Pozrite sa, ako som pesničku napísala a nahrala 😉 nájdete na mojom yt kanáli. z . #jablone #rozpravacvstudiu #rozpravac #studio #makingof #behindthescenes #zakulisie #kuchyna #youtube #zuzanasmatanova #songwriter #artist