Sebestyén Balázs Instagram – Milyen gyönyörű ez az SL!😊💞🥰 Bobby merci, így is hivjàk.😊 1971-ben kezdték gyártani, egészen 1989-ig! Ekkor még ezeket a kocsikat 50 évre tervezték. Ez a Mercedes Benz leghosszabb ideig gyártott személygépkocsija.( A G osztály nem személyauto😊) Lehet a tavaszi roadshown ilyennel kellene csapatnom..😎😊#mercedesbenz @mercedes_jpauto #markanagykövet#reklam | Posted on 15/Jan/2024 19:43:11
Check out the latest gallery of Sebestyén Balázs


