Mariya Efrosinina Instagram – Особисто я сьогодні не чекаю на малюнок від сина чи на букет від чоловіка. Для мене цей день вже багато років не про святкування взагалі. Це привід в котре згадати, який складний і тернистий шлях подолали жінки світу, щоб ми мали доступ до базових прав людини. Могли навчатися, голосувати, працювати на колись “виключно чоловічих” посадах, претендувати на гідну оплату праці…
Рівність і повага – це не про неголені пахви, а про можливості вибирати, якою ти хочеш бути. Обирати і бути нею.
Вибираєш ходити на підборах – ходи, вибираєш керувати заводом – керуй, вибираєш бути матір’ю – будь, вибираєш не народжувати – не народжуй, вибираєш захищати свою країну на війні – захищай.
Ключ до всього – ТИ.
Сьогодні я не тільки розмірковую, а ще й багато чого планую. Мені одного дня замало, щоб це все здійснити.
Тому оголошую цей березень – Березнем Жінок!
І присвячую його вам. Протягом всього місяця ми будемо обговорювати з вами важливе. Збиратимемо на допомогу жінкам, які нас захищають.
І навіть зустрінемося з вами …Скоро про все розкажу.
А поки, Дівчата, дорослі й ні.. кожна з вас, підійдіть до дзеркала подивіться на себе, побачте там себе- красиву, нестримну, вільну… і усміхніться.
Я захоплююся вами! | Posted on 08/Mar/2024 13:53:49


