Trijntje Oosterhuis Instagram – Lieve allemaal!
Traditiegetrouw geef ik met Pasen een concert in de Dominicuskerk in Amsterdam, waar ik de liedjes zing van mijn vader, Huub Oosterhuis. Wegens grote belangstelling hebben we besloten om een tweede concert toe te voegen op maandag 1 april, Tweede Paasdag! Net als voorgaande jaren word ik begeleid door Hans Vroomans aan de vleugel en Hermine Deurloo op mondharmonica. De concerten vinden plaats op eerste en tweede paasdag (zondag 31 maart en maandag 1 april).
Exact een jaar na het overlijden van mijn vader, geliefd tekstdichter en theoloog, is deze editie van de paasconcerten ook ter nagedachtenis aan hem. Wat de concerten extra bijzonder maakt, is dat mijn wortels als zangeres onder meer liggen in de prachtige Dominicuskerk.
Naast het samenkomen voor de mooie muziek, worden er hapjes en drankjes geserveerd voor, tijdens en na de concerten. Ook zal er genoeg ruimte en tijd zijn voor een gesprek en paasgezelligheid.
• Wanneer: Zondag 31 maart en maandag 1 april 2024
• Aanvang: 15:00 uur (kerkdeuren openen om 14:00 uur)
• Waar: Dominicuskerk, Spuistraat 12, Amsterdam (ingang Kortsjespoortsteeg, op loopafstand van het centraal station)
• Kaarten: via de link in mijn bio
Ik kijk ernaar uit om jullie daar te zien!
Liefs, Trijntje
#paasconcert #kenjemij #dominicuskerk #amsterdam @dominicusamsterdam @hansvroomanspiano @herminedeurloo | Posted on 16/Feb/2024 22:14:31



