Artur Lohai Instagram – Діти — наше продовження. Але точно не ми.
Сьогодні 8 років виповнилось моєму першому, старшому сину Герману.
Днями, @bolkun_bolkun — мама Германа, сказала, що він — не я.
Я думав обуритись. Та з рештою, я розумію, що це цілковита правда.
Ти — особистість. Так, в тобі є щось від мами, щось від мене. Та ти сам будеш обирати, яким тобі бути, що робити, що любити, а що ні.
І я не хочу і не буду через тебе задовольняти свої амбіції і нездійснені мрії. Хочу, щоб у тебе були свої, якими б вони не були. Наша задача — допомагати тобі у досягненні своїх планів. Вірити в тебе. І я вірю, і буду вірити в будь-яку твою божевільну ідею.
Бути на твоєму боці. І я буду. Завжди. (Окрім моментів, коли ви сваритесь із братом, бо тут ви будете вигрібати порівну).
Звісно, я буду намагатись навчити тебе тому, що цінно мені. Але тільки будучи прикладом. Бо, як я можу тебе навчити тому, що не вмію, не знаю, не відчуваю сам.
Люблю тебе, сину.
З Днем Народження ♥️ | Posted on 04/Apr/2024 21:57:20



