Artur Lohai Instagram – Так бішу людей чи не бішу?
Якщо не сильно бішу, то 9 червня чекатиму у @leftbanktheater на премʼєрі вистави «Легенди Києва» ♥️ | Posted on 30/May/2024 22:08:31