Ștefan Bănică Jr. Instagram – Mă bucur că se reia X Factor. Este al 8-lea sezon în care sunt jurat la această emisiune, iar rolul meu este același: să descopăr concurenți cât mai buni și să-i pun în valoare. X Factor este, pentru mine, o emisiune în care cred că vedeta este concurentul, și nu juratul. Avem o formulă nouă în juriu, cu Marius Moga și Puya, alături de mine și Delia. Sper să ne înțelegem și fiecare să vină cu experiența lui din muzică, acumulată de-a lungul anilor, s-o împărtășească concurenților și să fie un concurs cât mai spectaculos.✌️ | Posted on 16/Jul/2024 18:17:18
Check out the latest gallery of Ștefan Bănică Jr.


