Kseniia Mishyna Instagram – Все свідоме життя я відчувала симпатію до Америки, не перебуваючи там. Можливо це пов’язано з професією, можливо зі спогадами з минулих життів)))
Загалом, мій 3х тижневий досвід справді виявився цікавим, наповнюючим , яскравим. Галопом Америкою ми з сином пробіглися знатно. І чесно кажучи, я так і не зрозуміла людей, які систематично скаржаться на цю країну. Чи то мені часу не вистачило розглянути темні сторони, чи погляди у нас різні )
Отже, висновки:
1 . Найбільша кричуща з багатьох куточків проблема – «в Америці пластмасові фрукти та овочі» на моєму досвіді виявилася банальним стереотипом. Вірите, смачніше абрикосів я не їла) Приголомшливі супермаркети із зеленими корнерами, де є все – від найсвіжіших овочів, фруктів та купи хелсі продуктів з крутими складами до гарячої смачної здорової їжі, не відходячи від каси.
2.Дух свободи – особливо сильно відчувається в Америці. Там усім на тебе начхати – в чому ти одягнений, чим нагодований , що ти говориш і як себе проявляєш. Особливе відчуття відсутності у повітрі слідів засудження та забобонів. Ти такий який ти є, зі своїм баченням цього світу.
3.Всі посміхаються скрізь і завжди. І навіть якщо це не більше ніж етикет і маскувальні елементи, вони точно піднімають настрій і змушують відповідати взаємністю.
З мінусів:
1.Дорого, занадто дорого!
2.Швидкість досить висока. Хоча ми і побували тільки в найбільш концентрованих містах. Але думаю згодом цей момент вирішується самодисципліною.
3.Іноді підводив сервіс. Зауважила, що часом у них орієнтир більше на картинку, ніж на зміст та комфорт.
4.Холодний океан у Санта Моніці 🤣
5.Тропічні зливи в Маямі 🤣
6.Відсутність зручних транспортних сполучень у деяких штатах. тобто: в сенсі в тебе немає машини ? )
А загалом побувавши в одній із лідируючих світових країн, побачивши рівень прогресу та іновацій , мені стало дивно усвідомлювати, що наш ворог не соромиться претендувати на входження до списку хедлайнерів, з такими примітивними смислами і такими ж примітивними штатами як воронеж,орел, краснодар та ін. ху…😁
Photo @lukki.pics
Style @forbatok | Posted on 17/Jul/2024 14:30:43


