Veronika Arichteva Instagram – Mrož je u nás v marazáku celoročně.
A teď nově i ve stánku na kolečkách.
Luka měl nápad ho vytáhnout před barák a nabízet sousedům.
Veselej zmrzlinář a kvalitní zmrzlina, která má vysokej podíl jahod, malin nebo manga.
Jenom škoda, že je před tím všechny okousal. 😀
Tak příště.
@primazmrzlina si pro vás přichystala soutěž o iPhone 12
1. Lajkni tenhle příspěvek
2. Sleduj profil @primazmrzlina
3. Napiš do komentáře jakou příchuť máš nejradši
Za týden to s Mrožem v ruce vylosuju.
#spoluprace #soutez #letosmrozem #primazlina #primazmrzlinar | Posted on 22/Jul/2024 14:31:16



