Veronika Arichteva Instagram – Vítám se doma!
Koupit na letišti pro Luku triko z Monaka, kde jsme ani nebyli, byl nápad k nezaplacení. Za 24 hodin ho peru už potřetí.
Ale fénem ho dneska sušim naposled!
Se zármutkem v duši a Spideym na čele vzpomínám na šneky a Chablis.
#realitycheck | Posted on 04/Jul/2024 22:27:17


