Liliia Rebryk Instagram – Ділилася якось з вами своїми помічниками в мамському побуті – думки у багатьох розійшлися))). Але один залишається незмінним у більшості мам – це приставне ліжечко! Ви вночі вставали чи теж, як і я «за» сон дитини в приставному ліжечку?
Аделька завжди поруч, відчуває моє дихання, заспокоюється. При цьому має свій особистий простір. Вночі годую і при цьому навіть не встаю з ліжка… Це дуже зручно!
Обрали ми COZEE XL 5 в 1 від британського бренду TUTTI BAMBINI😍
Ми з ним уже 6 місяців, тому протестували його в найрізноманітніших умовах.
⠀
✅Зручно і легко у разі тривоги перевозити в іншу кімнату
✅Економить час, простір і гроші – вибрали один раз одне ліжечко, яке буде слугувати роками
✅Трансформується БЕЗ інструментів
✅Використовується як:
1️⃣Приставне ліжечко з народження
2️⃣Окремо розташоване ліжечко з народження (гортайте фото)
3️⃣Ліжечко від 6 місяців і до 2 років
4️⃣Зручне ліжко від 2 до 4 років
5️⃣Та навіть диван.
⠀
Купували його у офіційного та ексклюзивного представника в Україні – МА @ma.com.ua.official
Як завжди, отримала там кешбек у розмірі 2 500 грн, розширену гарантію та можливість з часом обміняти ліжечко на подарункові сертифікати за програмою Трейд-ін.
Але до того ще треба дорости)))
Бо ліжечком плануємо корситуватися щонайменше років 5-6😍
А як до спільного сну ставитеся ви? Пишіть свої за чи проти? | Posted on 14/Sep/2024 15:19:49



