Veronika Arichteva Instagram – Vánoce mu sluší.
Chtěla sem dát ňáky hnusný realistický fotky, jak nic nestíhám, ale můžu já za to, že ten barák je jak dělanej na tyhle barvy a světýlka?! 😀
Miluju to.
Už nic nepotřebuju stíhat.
Vánoce!
A konečně klidný večery, kdy u nás nikdo nic nemusí.
Teda kromě Bisiho a jeho pár kilo salátu.
Už to bude?
@biser.a.arichtev
D O M A | Posted on 23/Dec/2024 23:35:51



