Geraldine Kemper

Geraldine Kemper Instagram – Rajasthan!

Het rijke land van Indiase koningen, eeuwenoude paleizen, kleurrijke markten en uitgestrekte woestijnen.

Stofhappen op een classic Royal Enfield. Curries eten met zilver bestek in oude paleizen. De warme of kille energie aanvoelen van religieuze plekken. Je bek verbranden aan de allerlekkerste verse chapatti’s. Koffie leuten met verkopers op straat. Bewakers omkopen met selfies. De zon op zien komen bij een kamelenmarkt. Yoga en meditatie op het dak. Dansen en verjaardagen vieren van wildvreemden in de woestijn. Chaos en getoeter. Alle kleuren van de regenboog binnen elke vierkante meter.

We leerden over Indiase wetenschappers, over het Hinduïsme en Jain geloof, over de lastige positie voor veel vrouwen, over hoe lekker een goede pizza of koffie kan zijn na 7 dagen curry en thee, over de ongeschreven regels in de trein en over de voorrang van gigantische koeien in smalle steegjes.

India is veel. India is emotie. India is aanvoelen en het interpreteren van regels. India is alles in your face maar dan altijd met nét iets meer spice. India is ondernemen en altijd blijven geloven.
India is kleur en leven in het moment.

#india
#rajasthan
#travel | Posted on 02/Mar/2025 17:27:55

Geraldine Kemper
Geraldine Kemper

Check out the latest gallery of Geraldine Kemper