Joanna Moro Instagram – Odłożyłam telefon na święta.
I było mi dobrze.
Spałam, ładując w pokoju obok, nie w swoim — jaka to była ulga.
Cisza. Prawdziwy sen. Prawdziwe bycie.
Święta są bardzo potrzebne.
Każdy może pobyć w swojej bańce, w swoim świecie — tym prawdziwym, własnym.
Dla mnie to przede wszystkim wspólny czas z rodziną.
A w Wilnie mam ją bardzo dużą. 🤍
Spacery — po przepięknie, gustownie przystrojonej starówce
i po czystym lesie.
Kąpiel w rzece — zimą jeszcze bardziej intensywna, oczyszczająca.
Książki.
Dobre, wartościowe jedzenie — najlepsze, bo domowe.
Z warzyw z ogródka, z wiejskich gospodarstw.
Święta mają głębszy sens.
To czas zadumy i refleksji.
Najbardziej uroczyste, najbardziej rodzinne święto.
Życzę Wam, żebyście w te dni znaleźli chwilę tylko dla siebie.
Na oddech. Na ciszę. Na prawdziwe bycie razem. 🤍 | Posted on 27/Dec/2025 13:20:27


