Home Actress Kamila Rundusová HD Instagram Photos and Wallpapers September 2023 Kamila Rundusová Instagram - Začalo to divočinou a tou to taky zůstane, jen já jsem už jinou ženou, která se dnes miluje. Žíju v napojení na sebe, na tebe i přírodu, dar života respektuju a užívám si svobodu. Tu svobodu, kterou máme, když vědomě žít začneme. Když zjistíme, že my jsme pány a že všechno změnit můžeme. Už nechci ubližovat ani sobě, ani svému okolí, natož tobě, lásko moje, ať nikoho nic nebolí… Já chci dělat sobě a druhým dobře, chci prostředí své kultivovat. Hádky, lži a černé bouře, nebudu již potřebovat. Odkládám je do hlubin temných, semínka lásky zasévám, nořím se do pocitů jemných, a vděčností je zalévám. Furt mám svoje neřesti, a ty si ráda ponechám, chci žít přece v balancu… tak proč pořád někam pospíchám? Proč se pořád bičuji, kontroluji, či dokonce naříkám? Napadá mě, že život už je takový. Že i když ušli jsme kus velké cesty, nikdy nebudeme hotoví. Dokonalosti dosáhnout se stejně nedá, a to snad ani nechceme. Na to je krátká i ta věda… myslím, že všichni se hledáme… Však máme pro to vysvětlení, tolik let prožili jsme v odpojení, vnějším světem zaslepení a materialismem polapení, že žít v souladu a harmonii, jednoduché pro nás není. Chce to čas, důvěru a trpělivost, také hodně lásky a velmi bujnou představivost. Když vizí svých se držíme a dáme stranou pochyby, vše pozitivněji hned vidíme a múza životní nás políbí. Když nad hlavou máme střechu, není třeba temnoty, važme si víc svého dechu a měňme své hodnoty. Radujme se z maličkostí, o ničem jiném to beztak není, proto nehrabme se v minulosti a raději dejme přednost snění. Sajme doušky přítomnosti, míň přitakávejme společnosti a otevřeme mysl skutečnosti… že na světě je tuze krásně, když můžeme skládat básně a svoje sny si plniti… Pro @robiczech a vás všechny🤍 Fotky od @misha.photo

Kamila Rundusová Instagram – Začalo to divočinou a tou to taky zůstane, jen já jsem už jinou ženou, která se dnes miluje. Žíju v napojení na sebe, na tebe i přírodu, dar života respektuju a užívám si svobodu. Tu svobodu, kterou máme, když vědomě žít začneme. Když zjistíme, že my jsme pány a že všechno změnit můžeme. Už nechci ubližovat ani sobě, ani svému okolí, natož tobě, lásko moje, ať nikoho nic nebolí… Já chci dělat sobě a druhým dobře, chci prostředí své kultivovat. Hádky, lži a černé bouře, nebudu již potřebovat. Odkládám je do hlubin temných, semínka lásky zasévám, nořím se do pocitů jemných, a vděčností je zalévám. Furt mám svoje neřesti, a ty si ráda ponechám, chci žít přece v balancu… tak proč pořád někam pospíchám? Proč se pořád bičuji, kontroluji, či dokonce naříkám? Napadá mě, že život už je takový. Že i když ušli jsme kus velké cesty, nikdy nebudeme hotoví. Dokonalosti dosáhnout se stejně nedá, a to snad ani nechceme. Na to je krátká i ta věda… myslím, že všichni se hledáme… Však máme pro to vysvětlení, tolik let prožili jsme v odpojení, vnějším světem zaslepení a materialismem polapení, že žít v souladu a harmonii, jednoduché pro nás není. Chce to čas, důvěru a trpělivost, také hodně lásky a velmi bujnou představivost. Když vizí svých se držíme a dáme stranou pochyby, vše pozitivněji hned vidíme a múza životní nás políbí. Když nad hlavou máme střechu, není třeba temnoty, važme si víc svého dechu a měňme své hodnoty. Radujme se z maličkostí, o ničem jiném to beztak není, proto nehrabme se v minulosti a raději dejme přednost snění. Sajme doušky přítomnosti, míň přitakávejme společnosti a otevřeme mysl skutečnosti… že na světě je tuze krásně, když můžeme skládat básně a svoje sny si plniti… Pro @robiczech a vás všechny🤍 Fotky od @misha.photo

Kamila Rundusová Instagram - Začalo to divočinou a tou to taky zůstane, jen já jsem už jinou ženou, která se dnes miluje. Žíju v napojení na sebe, na tebe i přírodu, dar života respektuju a užívám si svobodu. Tu svobodu, kterou máme, když vědomě žít začneme. Když zjistíme, že my jsme pány a že všechno změnit můžeme. Už nechci ubližovat ani sobě, ani svému okolí, natož tobě, lásko moje, ať nikoho nic nebolí… Já chci dělat sobě a druhým dobře, chci prostředí své kultivovat. Hádky, lži a černé bouře, nebudu již potřebovat. Odkládám je do hlubin temných, semínka lásky zasévám, nořím se do pocitů jemných, a vděčností je zalévám. Furt mám svoje neřesti, a ty si ráda ponechám, chci žít přece v balancu… tak proč pořád někam pospíchám? Proč se pořád bičuji, kontroluji, či dokonce naříkám? Napadá mě, že život už je takový. Že i když ušli jsme kus velké cesty, nikdy nebudeme hotoví. Dokonalosti dosáhnout se stejně nedá, a to snad ani nechceme. Na to je krátká i ta věda… myslím, že všichni se hledáme… Však máme pro to vysvětlení, tolik let prožili jsme v odpojení, vnějším světem zaslepení a materialismem polapení, že žít v souladu a harmonii, jednoduché pro nás není. Chce to čas, důvěru a trpělivost, také hodně lásky a velmi bujnou představivost. Když vizí svých se držíme a dáme stranou pochyby, vše pozitivněji hned vidíme a múza životní nás políbí. Když nad hlavou máme střechu, není třeba temnoty, važme si víc svého dechu a měňme své hodnoty. Radujme se z maličkostí, o ničem jiném to beztak není, proto nehrabme se v minulosti a raději dejme přednost snění. Sajme doušky přítomnosti, míň přitakávejme společnosti a otevřeme mysl skutečnosti… že na světě je tuze krásně, když můžeme skládat básně a svoje sny si plniti… Pro @robiczech a vás všechny🤍 Fotky od @misha.photo

Kamila Rundusová Instagram – Začalo to divočinou a tou to taky zůstane, jen já jsem už jinou ženou, která se dnes miluje.
Žíju v napojení na sebe, na tebe i přírodu, dar života respektuju a užívám si svobodu.
Tu svobodu, kterou máme, když vědomě žít začneme. Když zjistíme, že my jsme pány a že všechno změnit můžeme.
Už nechci ubližovat ani sobě, ani svému okolí, natož tobě, lásko moje, ať nikoho nic nebolí…
Já chci dělat sobě a druhým dobře, chci prostředí své kultivovat. Hádky, lži a černé bouře, nebudu již potřebovat.
Odkládám je do hlubin temných, semínka lásky zasévám, nořím se do pocitů jemných, a vděčností je zalévám.
Furt mám svoje neřesti, a ty si ráda ponechám, chci žít přece v balancu… tak proč pořád někam pospíchám? Proč se pořád bičuji, kontroluji, či dokonce naříkám?
Napadá mě, že život už je takový. Že i když ušli jsme kus velké cesty, nikdy nebudeme hotoví. Dokonalosti dosáhnout se stejně nedá, a to snad ani nechceme. Na to je krátká i ta věda… myslím, že všichni se hledáme…
Však máme pro to vysvětlení, tolik let prožili jsme v odpojení, vnějším světem zaslepení a materialismem polapení, že žít v souladu a harmonii, jednoduché pro nás není.
Chce to čas, důvěru a trpělivost, také hodně lásky a velmi bujnou představivost.
Když vizí svých se držíme a dáme stranou pochyby, vše pozitivněji hned vidíme a múza životní nás políbí.
Když nad hlavou máme střechu, není třeba temnoty, važme si víc svého dechu a měňme své hodnoty.
Radujme se z maličkostí, o ničem jiném to beztak není, proto nehrabme se v minulosti a raději dejme přednost snění.
Sajme doušky přítomnosti, míň přitakávejme společnosti a otevřeme mysl skutečnosti… že na světě je tuze krásně, když můžeme skládat básně a svoje sny si plniti…

Pro @robiczech a vás všechny🤍
Fotky od @misha.photo | Posted on 19/Jul/2023 22:10:53

Kamila Rundusová Instagram – I am back✨

Bylo to něco. Ani nevím, kde začít. A než vůbec začnu a jestli vůbec začnu, napadá mě jenom DĚKUJU. Děkuju Robímu, mojí rodině, holkám, vám všem… za přízeň, za cestu, kterou společně šlapeme a také za veškerou vaší podporu. Bez vás by totiž nebylo nic… 

Tento týden dáme ven termíny našich zářijových workshopů a retreatů “brEAThe”, kde snoubíme dýchací cvičení, otužování, skvělé jídlo, jógu a mnoho dalšího.

Taky spustíme prodej nové kuchařky a prozradíme vám, kdy proběhnou setkání, kde budu knihy podepisovat.

Moc se na vše (a vás) těšíme💫

📷 My dear friend @adelabellini is my very favorite photographer and I am excited to show what we have created together. Check out her portfolio and reach her out for cooperation @bellini_adela . I am happy that you are a part of our family, Adélko. Love you. Playa Negra, Guanacaste, Costa Rica
Kamila Rundusová Instagram – Začalo to divočinou a tou to taky zůstane, jen já jsem už jinou ženou, která se dnes miluje.
Žíju v napojení na sebe, na tebe i přírodu, dar života respektuju a užívám si svobodu.
Tu svobodu, kterou máme, když vědomě žít začneme. Když zjistíme, že my jsme pány a že všechno změnit můžeme.
Už nechci ubližovat ani sobě, ani svému okolí, natož tobě, lásko moje, ať nikoho nic nebolí…
Já chci dělat sobě a druhým dobře, chci prostředí své kultivovat. Hádky, lži a černé bouře, nebudu již potřebovat.
Odkládám je do hlubin temných, semínka lásky zasévám, nořím se do pocitů jemných, a vděčností je zalévám.
Furt mám svoje neřesti, a ty si ráda ponechám, chci žít přece v balancu… tak proč pořád někam pospíchám? Proč se pořád bičuji, kontroluji, či dokonce naříkám?
Napadá mě, že život už je takový. Že i když ušli jsme kus velké cesty, nikdy nebudeme hotoví. Dokonalosti dosáhnout se stejně nedá, a to snad ani nechceme. Na to je krátká i ta věda… myslím, že všichni se hledáme…
Však máme pro to vysvětlení, tolik let prožili jsme v odpojení, vnějším světem zaslepení a materialismem polapení, že žít v souladu a harmonii, jednoduché pro nás není.
Chce to čas, důvěru a trpělivost, také hodně lásky a velmi bujnou představivost.
Když vizí svých se držíme a dáme stranou pochyby, vše pozitivněji hned vidíme a múza životní nás políbí.
Když nad hlavou máme střechu, není třeba temnoty, važme si víc svého dechu a měňme své hodnoty.
Radujme se z maličkostí, o ničem jiném to beztak není, proto nehrabme se v minulosti a raději dejme přednost snění.
Sajme doušky přítomnosti, míň přitakávejme společnosti a otevřeme mysl skutečnosti… že na světě je tuze krásně, když můžeme skládat básně a svoje sny si plniti…

Pro @robiczech a vás všechny🤍
Fotky od @misha.photo

Check out the latest gallery of Kamila Rundusová