Home Actress Kamila Rundusová HD Instagram Photos and Wallpapers September 2023 Kamila Rundusová Instagram - Tak se začínáme balit. Za 2 a půl dne letíme a mě čeká tolik dobrodružství. To se nedá ani strávit. Nevim, co dřív, jestli dřív balit nebo vyklízet lednice v restauraci, psát nákupní seznamy na workshopy, jestli dávat instrukce mojí mamince, která se tu o náš svět se zvířátkama bude 3 měsíce starat, nebo jestli všechny pořád dokola mazlit a ňuňat. Vstřebávám všechno, co se poslední dobou událo a připravuju se na vše, co mě čeká. Samozřejmě tady a teď. No, možná mi to teď tolik nejde. Spíš jsem tamhle a tam. Jsem všude. Tak moc se těším a zároveň už teď stýskám🤍 Pro připomenutí. V neděli 10.9. se na vás budu těšit v @zrno_zrnko , kde s Adélkou a Helenkou pořádáme benefiční akci, kde budu prodávat a podepisovat svoje knížky. Budu tam už od 16h a vy si tam budete moci pořídit nádherné obrazy od Adélky a zacvičit jógu s @helenberankova 🧘‍♀️ A ano, Adélka @adelabellini je autorkou všech mých nových krásných fotek a pokud i vy byste o focení s ní stáli, neváhejte ji kontaktovat. V ČR bude jen v září, pak se vrací na ostrov. Kdo nestihne akci v Zrnku, další podepisovačka a hezká akce, bude 21.9. v @roam.cz vedle Vnitroblocku od 18h. Jiná města tentokrát nezvládnu, neb mám hodně nabitý program a v ČR jen 3 týdny plné workshopů, natáčení atd. Ale já za vámi letím přes celý svět, tak věřím, že si za mnou vyrazíte… setkat se, strávit hezké odpoledne a večer a získat podepsanou knihu Nejbarevnější CESTA, na kterou se moc těším, až ji poprvé budu držet v ruce. Samozřejmě si můžete přinést svoje starší knihy na podepsání a taky si na akcích budete moci pořídit mé ostatní knihy. Miluju, miluju, miluju! Tak ahoooj! 🦋

Kamila Rundusová Instagram – Tak se začínáme balit. Za 2 a půl dne letíme a mě čeká tolik dobrodružství. To se nedá ani strávit. Nevim, co dřív, jestli dřív balit nebo vyklízet lednice v restauraci, psát nákupní seznamy na workshopy, jestli dávat instrukce mojí mamince, která se tu o náš svět se zvířátkama bude 3 měsíce starat, nebo jestli všechny pořád dokola mazlit a ňuňat. Vstřebávám všechno, co se poslední dobou událo a připravuju se na vše, co mě čeká. Samozřejmě tady a teď. No, možná mi to teď tolik nejde. Spíš jsem tamhle a tam. Jsem všude. Tak moc se těším a zároveň už teď stýskám🤍 Pro připomenutí. V neděli 10.9. se na vás budu těšit v @zrno_zrnko , kde s Adélkou a Helenkou pořádáme benefiční akci, kde budu prodávat a podepisovat svoje knížky. Budu tam už od 16h a vy si tam budete moci pořídit nádherné obrazy od Adélky a zacvičit jógu s @helenberankova 🧘‍♀️ A ano, Adélka @adelabellini je autorkou všech mých nových krásných fotek a pokud i vy byste o focení s ní stáli, neváhejte ji kontaktovat. V ČR bude jen v září, pak se vrací na ostrov. Kdo nestihne akci v Zrnku, další podepisovačka a hezká akce, bude 21.9. v @roam.cz vedle Vnitroblocku od 18h. Jiná města tentokrát nezvládnu, neb mám hodně nabitý program a v ČR jen 3 týdny plné workshopů, natáčení atd. Ale já za vámi letím přes celý svět, tak věřím, že si za mnou vyrazíte… setkat se, strávit hezké odpoledne a večer a získat podepsanou knihu Nejbarevnější CESTA, na kterou se moc těším, až ji poprvé budu držet v ruce. Samozřejmě si můžete přinést svoje starší knihy na podepsání a taky si na akcích budete moci pořídit mé ostatní knihy. Miluju, miluju, miluju! Tak ahoooj! 🦋

Kamila Rundusová Instagram - Tak se začínáme balit. Za 2 a půl dne letíme a mě čeká tolik dobrodružství. To se nedá ani strávit. Nevim, co dřív, jestli dřív balit nebo vyklízet lednice v restauraci, psát nákupní seznamy na workshopy, jestli dávat instrukce mojí mamince, která se tu o náš svět se zvířátkama bude 3 měsíce starat, nebo jestli všechny pořád dokola mazlit a ňuňat. Vstřebávám všechno, co se poslední dobou událo a připravuju se na vše, co mě čeká. Samozřejmě tady a teď. No, možná mi to teď tolik nejde. Spíš jsem tamhle a tam. Jsem všude. Tak moc se těším a zároveň už teď stýskám🤍 Pro připomenutí. V neděli 10.9. se na vás budu těšit v @zrno_zrnko , kde s Adélkou a Helenkou pořádáme benefiční akci, kde budu prodávat a podepisovat svoje knížky. Budu tam už od 16h a vy si tam budete moci pořídit nádherné obrazy od Adélky a zacvičit jógu s @helenberankova 🧘‍♀️ A ano, Adélka @adelabellini je autorkou všech mých nových krásných fotek a pokud i vy byste o focení s ní stáli, neváhejte ji kontaktovat. V ČR bude jen v září, pak se vrací na ostrov. Kdo nestihne akci v Zrnku, další podepisovačka a hezká akce, bude 21.9. v @roam.cz vedle Vnitroblocku od 18h. Jiná města tentokrát nezvládnu, neb mám hodně nabitý program a v ČR jen 3 týdny plné workshopů, natáčení atd. Ale já za vámi letím přes celý svět, tak věřím, že si za mnou vyrazíte… setkat se, strávit hezké odpoledne a večer a získat podepsanou knihu Nejbarevnější CESTA, na kterou se moc těším, až ji poprvé budu držet v ruce. Samozřejmě si můžete přinést svoje starší knihy na podepsání a taky si na akcích budete moci pořídit mé ostatní knihy. Miluju, miluju, miluju! Tak ahoooj! 🦋

Kamila Rundusová Instagram – Tak se začínáme balit. Za 2 a půl dne letíme a mě čeká tolik dobrodružství. To se nedá ani strávit. Nevim, co dřív, jestli dřív balit nebo vyklízet lednice v restauraci, psát nákupní seznamy na workshopy, jestli dávat instrukce mojí mamince, která se tu o náš svět se zvířátkama bude 3 měsíce starat, nebo jestli všechny pořád dokola mazlit a ňuňat. Vstřebávám všechno, co se poslední dobou událo a připravuju se na vše, co mě čeká. Samozřejmě tady a teď. No, možná mi to teď tolik nejde. Spíš jsem tamhle a tam. Jsem všude. Tak moc se těším a zároveň už teď stýskám🤍

Pro připomenutí. V neděli 10.9. se na vás budu těšit v @zrno_zrnko , kde s Adélkou a Helenkou pořádáme benefiční akci, kde budu prodávat a podepisovat svoje knížky. Budu tam už od 16h a vy si tam budete moci pořídit nádherné obrazy od Adélky a zacvičit jógu s @helenberankova 🧘‍♀️

A ano, Adélka @adelabellini je autorkou všech mých nových krásných fotek a pokud i vy byste o focení s ní stáli, neváhejte ji kontaktovat. V ČR bude jen v září, pak se vrací na ostrov.

Kdo nestihne akci v Zrnku, další podepisovačka a hezká akce, bude 21.9. v @roam.cz vedle Vnitroblocku od 18h. Jiná města tentokrát nezvládnu, neb mám hodně nabitý program a v ČR jen 3 týdny plné workshopů, natáčení atd.

Ale já za vámi letím přes celý svět, tak věřím, že si za mnou vyrazíte… setkat se, strávit hezké odpoledne a večer a získat podepsanou knihu Nejbarevnější CESTA, na kterou se moc těším, až ji poprvé budu držet v ruce. Samozřejmě si můžete přinést svoje starší knihy na podepsání a taky si na akcích budete moci pořídit mé ostatní knihy. Miluju, miluju, miluju! Tak ahoooj!

🦋 | Posted on 04/Sep/2023 20:33:56

Kamila Rundusová Instagram – (EN👇) Moment překvapení, spousta objetí, lásky a taky ovocný dort s želé, o kterém Robí mluvil od našeho seznámení. Udělala jsem mu ho poprvé a pokusila jsem se tuhle klasiku udělat rostlinně, bez lepku i klasického želé, aby si ho mohli dát úplně všichni. A bylo to výborný!🎂

Podobných postupů najdete v mojí nové kuchařce Nejbarevnější CESTA požehnaně. Korpusy, krémy, různé alternativy z dostupných suroviny. Jen na webu: 

👉WWW.CHEFKAMU.CZ👈

Nejlepší z dortu byl korpus. Mandlový, lehký a přitom nadýchaný. Tady je RECEPT:

2 hrnky mandlové mouky
2/3 hrnku bramborového nebo rýžového škrobu
1/2 hrnku javorového sirupu nebo jiného sladidla
1 lžíce mletých lněných nebo chia semínek
1 lžička prášku do pečiva
1 lžička jedlé sody
2 lžíce jablečného octa nebo citrónové šťávy
1/2 lžičky soli
2 lžičky vanilkových semínek nebo extraktu

* Vše jsem vyšlehala metlovým mixérem, nalila do formy a pekla 30 minut na 180 stupňů.
* Den dopředu jsem dala plechovky s kokosovým mlékem do lednice. Druhý den je otevřela, oddělila tuhou část od vody a vyšlehala ji stejně jako šlehačku. Aby lépe držela, přidala jsem pár lžic kukuřičného škrobu a osladila trochou “monk fruit”
* Pak jsem ozdobila ovocem a zalila želé z agar agar, které jsem obarvila práškem z červené řepy.

ENGLISH:
A moment of surprise, lots of hugs, love and also a simple fruit cake with jelly, which Robí has ​​been talking about since we met. I made it for him for the very first time and I turned this classic cake into plant-based & gluten-free treat. And it was delicious!🎂

The best part of the cake was the crust. Find the RECIPE in comments and instastories💫

Check out the latest gallery of Kamila Rundusová