Most liked photo of Olha Martynovska with over 32.5K likes is the following photo

We have around 73 most liked photos of Olha Martynovska with the thumbnails listed below. Click on any of them to view the full image along with its caption, like count, and a button to download the photo.
32.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : З Днем Народженя, справжня українська душа! З Днем Народження, Людино!🤍 @hectorjimenezbravoLikes : 32545
32.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : З Днем Народженя, справжня українська душа! З Днем Народження, Людино!🤍 @hectorjimenezbravoLikes : 32545
32.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : З Днем Народженя, справжня українська душа! З Днем Народження, Людино!🤍 @hectorjimenezbravoLikes : 32545
32.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : З Днем Народженя, справжня українська душа! З Днем Народження, Людино!🤍 @hectorjimenezbravoLikes : 32545
32.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : З Днем Народженя, справжня українська душа! З Днем Народження, Людино!🤍 @hectorjimenezbravoLikes : 32545
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
26K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Справжні щасливі моменти ніхто не приносить на блюдечку. Їх створюємо ми самі 🤍 Іноді це зовсім дрібниці: зателефонувати без приводу, написати щось смішне, купити з ось маленьке, але таке цінне для душі, просто бути поруч у правильний момент. Життя дивним чином відгукується на те, куди ми спрямовуємо увагу. Коли фокус на любові, на світлі, на теплих відчуттях — їх стає більше. Бережіть своїх людей. І свої моменти ✨💋Likes : 25993
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
19.2K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Разом завжди краще ❤️ Ми з Олею знайомі з осені 2019 року. І за цей час у нас назбиралося стільки теплих моментів, що й не пригадаєш усі одразу. Іноді життя зводить тебе з людиною, поруч із якою просто добре. От для мене це Оля. З нею можна все: говорити годинами, сміятися до сліз, планувати щось велике й дуркувати, як у 18. І я дуже ціную, що вона є поруч. Останнім часом особливо ловлю себе на думці, що найкращі спогади — це не про щось складне. Це про прості вечори разом: вечерю, розмови, затишну атмосферу — і Coca-Cola Zero Sugar як маленьку частину нашого спільного святкування 🥤 Ми зібрали невелику карусель наших фото. Тих самих кадрів, які щоразу піднімають настрій, коли натрапляю на них у телефоні. І хочеться, щоб у кожного була людина, з якою навіть будні відчуваються святом. Якщо маєте свою історію про особливі моменти або побачення з важливими людьми — поділіться в коментарях. Я залюбки почитаю. Дві історії, які найбільше зачеплять, отримають від нас Coca-Cola Zero Sugar у подарунок ❤️ Створюйте смачні моменти разом — додайте Coca-Cola Zero Sugar. #СмачнішеРазом #CocaCola #CocaColaZeroSugar #рекламаLikes : 19246
12.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : сіла писати плани та цілі на 2026. не написала. встала і пішла 😵💫 що у вас, друзі, планується хоч якось?🤍 Photos @sergiokustov десь на Яр ВалуLikes : 12580
12.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : сіла писати плани та цілі на 2026. не написала. встала і пішла 😵💫 що у вас, друзі, планується хоч якось?🤍 Photos @sergiokustov десь на Яр ВалуLikes : 12580
12.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : сіла писати плани та цілі на 2026. не написала. встала і пішла 😵💫 що у вас, друзі, планується хоч якось?🤍 Photos @sergiokustov десь на Яр ВалуLikes : 12580
12.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : сіла писати плани та цілі на 2026. не написала. встала і пішла 😵💫 що у вас, друзі, планується хоч якось?🤍 Photos @sergiokustov десь на Яр ВалуLikes : 12580
11.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Суперфінал – це завжди сакральний для мене день і конкретно момент відкриття конверту. Тихенько🤫🤫🤫 чиясь мрія прямо зараз здійснюється! Не злякаймо її ☺️ @masterchefstb @stbua Ваші передбачення, шановні наші друзі глядачі ?Likes : 11467
11.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Суперфінал – це завжди сакральний для мене день і конкретно момент відкриття конверту. Тихенько🤫🤫🤫 чиясь мрія прямо зараз здійснюється! Не злякаймо її ☺️ @masterchefstb @stbua Ваші передбачення, шановні наші друзі глядачі ?Likes : 11467
11.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Суперфінал – це завжди сакральний для мене день і конкретно момент відкриття конверту. Тихенько🤫🤫🤫 чиясь мрія прямо зараз здійснюється! Не злякаймо її ☺️ @masterchefstb @stbua Ваші передбачення, шановні наші друзі глядачі ?Likes : 11467
11.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Суперфінал – це завжди сакральний для мене день і конкретно момент відкриття конверту. Тихенько🤫🤫🤫 чиясь мрія прямо зараз здійснюється! Не злякаймо її ☺️ @masterchefstb @stbua Ваші передбачення, шановні наші друзі глядачі ?Likes : 11467
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10.7K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Відчуваю себе частиною історії. 17 сезон? Ого! Дякую захисникам і команді за щасливу можливість бути і створювати🙏 З любовʼю розпочинаємо вже цієї суботи та неділі о 19❤️ @masterchefstb на @stbua Зустрінемось, найкращий народе 🤍 #мастершефLikes : 10655
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
10K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : Спогади потрібно створювати. It’s time to create your memories🤍 Катаюсь на лижах з 13 років і для мене поїздка в гори раз на рік завжди в списку маленьких мрій, бо не завжди виходить. Цьогоріч вдалося ще й рідню зібрати. Мама, тато, Вірунік, Варвара і Матвій. Найідеальнішим в усьому був звісно сніг! Природа така незрівнянно красива… і добротно насипала красивущого снігу на карпатські ялинки. Більше за все люблю саме наші гори через хвойний ліс, на відміну від скелястих Альп чи Кавказьких гір. Хочу, щоб і моя донька памʼятала свої зими і розповідала, як з мамою катали на лижах. Як я зараз розповідаю про наші з татом поїздки до Карпат нічними потягами з Миколаївщини задля перших моїх справжніх спусків. Бо до 13 років це відбувалося на балці в селі Юрівка і закінчувалися в комишах, ну і лижі були не гірські звісно ж)) Мої малі племінники і Віра найбільше згадують день в тому самому новому аквапарку @bukovel_aquapark МАВКА. Я чесно скажу ушаталась за години півтори, ну дуууже багато всього. А діти провисіли день і якби не закриття вже о 22-й годині, то могли б і розкиснути в одному з басейнів. Для всієї родини, дорослих і малих, на кілька годин чи на день – супер рішення. Ми пішли після трьох днів катання на лижах і це так відновило тіло! Ууууухххх! Їх лісове спа просто ідеальне!!! Травʼяна парна, холодний басейн і гарячий басейн на вулиці – моє улюблене. Дітям залітало все, особливо гірки! Розважайтеся, але не напивайтеся води з басейнів ))) А от я ще памʼятатиму як в обидві сторони було комфортно і надійно керувати Volvo CX90 @volvocar_kyivairport. Яка ж вона мʼяка, впевнена за будь яких погодних умов та рельєфів, містка. Чудовий досвід. Придивляюсь до неї тепер ) ви багато мені написали в особисті, що є власниками саме цієї автівки і вона є найкращим вашим досвідом. Топ. Дякую за відгуки в рекомендації, друзі🙏 Створюйте спогади. Друкуйте фото. Зустрічайтеся з рідними. І займайтеся спортом. Амінь 🙏🤍Likes : 9973
5.9K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : цього дня мені дуже сильно зводить щелепу і стискаються зуби. не лізу переглядати галерею і не можу/не хочу говорити. я всім серцем ненавиджу цю війну. навмисно не шукаю і не завжди погоджуюсь з: ми стали сильніші, обʼєднаніші, виросли, про нас дізналися, добріші… аби не романтизувати цей клятий і найстрашніший величезний період нашого єдиного життя. Нічого хорошого вона нам не дала. нічого. відбирає назавжди, калічить і лишає шрами. це суцільний біль. світ несправедливо жорстокий і я досі пручаюсь це приймати. ми вистояли – так, але не всі, скільки полягло… благатиму онуків, аби вони ніколи їх не пробачили, нізащоLikes : 5928
4.8K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : бажаю: * є в мене подруга дитинства, виросли на одній вулиці. її мама – моя хрещена, а я – хрещена вже її донечки. з 2014 її рідний і єдиний брат у лавах ЗСУ. 9 вересня він зник безвісти після виконання завдання. якби я могла перевернути цей світ, аби знайти його. допоки його нема – немає цілої сімʼї, вони так чекають… * є в мене мам Лєна. її єдиний син Жека два роки тому загинув в бою. їй так одиноко і вона рятується тим, що допомагає іншим, тим, що ставить ялинку на могилці і передає домашню їжу Жекиним побратимам. я б хотіла, щоб він їй снився, я знаю, що Лєночці так буде трохи легше, трохи тепліше і щоб вона відчула, що все було на дарма… * є в мене іще один друг Жека, пішов добровольцем, вже офіцер. шле мені відео і подарунки з гарячих точок, і кожен раз він ніяковіє, коли потрібна якась допомога – кошти на ремонт авто чи будь що..і я знаю, що він просить лиш тоді, коли свої остаточно закінчились. Тож я хочу, щоб Жека ніколи так не почувався, бо захисники заслуговують на інше, на краще. І щоб зарплату підіймали не депутатам, а тим, від кого залежить сьогодні все… * ще бажаю, щоб середній і малий бізнес не загнулися від податкового навантаження, бо тоді точно вже донатити не буде кому… * бажаю, щоб це наше покоління тих, кому болить, любило своїх дітей, кохало коханих і лаялись на ворога виключно українською мовою і більше не було «каких разниц», бо різниця бляха колосальна… * щоб малий племінничок зміг самостійно і повноцінно ходити і всі всі діти були зцілені 🙏 * бажаю, щоб хлопці і дівчата , що втратили кінцівки, отримали свої найкомфортніші протези і повноцінне місце в нашому безбарʼєрному соціумі та середовищі.. * бажаю, щоб ми всі просто вижили, решту – зробимо, відновимо, піднімемо, створимо.. і бажаю всім здоровʼя🤍 витримки – вона дуже потрібна і в цьому році теж терпимості любові до землі, в якій коріння наше і ту саму чарівну паличку, щоб диво таки сталося. я все ще вірю 2026, будь за нас, будь ласка 🙏Likes : 4781
4.8K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : бажаю: * є в мене подруга дитинства, виросли на одній вулиці. її мама – моя хрещена, а я – хрещена вже її донечки. з 2014 її рідний і єдиний брат у лавах ЗСУ. 9 вересня він зник безвісти після виконання завдання. якби я могла перевернути цей світ, аби знайти його. допоки його нема – немає цілої сімʼї, вони так чекають… * є в мене мам Лєна. її єдиний син Жека два роки тому загинув в бою. їй так одиноко і вона рятується тим, що допомагає іншим, тим, що ставить ялинку на могилці і передає домашню їжу Жекиним побратимам. я б хотіла, щоб він їй снився, я знаю, що Лєночці так буде трохи легше, трохи тепліше і щоб вона відчула, що все було на дарма… * є в мене іще один друг Жека, пішов добровольцем, вже офіцер. шле мені відео і подарунки з гарячих точок, і кожен раз він ніяковіє, коли потрібна якась допомога – кошти на ремонт авто чи будь що..і я знаю, що він просить лиш тоді, коли свої остаточно закінчились. Тож я хочу, щоб Жека ніколи так не почувався, бо захисники заслуговують на інше, на краще. І щоб зарплату підіймали не депутатам, а тим, від кого залежить сьогодні все… * ще бажаю, щоб середній і малий бізнес не загнулися від податкового навантаження, бо тоді точно вже донатити не буде кому… * бажаю, щоб це наше покоління тих, кому болить, любило своїх дітей, кохало коханих і лаялись на ворога виключно українською мовою і більше не було «каких разниц», бо різниця бляха колосальна… * щоб малий племінничок зміг самостійно і повноцінно ходити і всі всі діти були зцілені 🙏 * бажаю, щоб хлопці і дівчата , що втратили кінцівки, отримали свої найкомфортніші протези і повноцінне місце в нашому безбарʼєрному соціумі та середовищі.. * бажаю, щоб ми всі просто вижили, решту – зробимо, відновимо, піднімемо, створимо.. і бажаю всім здоровʼя🤍 витримки – вона дуже потрібна і в цьому році теж терпимості любові до землі, в якій коріння наше і ту саму чарівну паличку, щоб диво таки сталося. я все ще вірю 2026, будь за нас, будь ласка 🙏Likes : 4781
4.8K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : бажаю: * є в мене подруга дитинства, виросли на одній вулиці. її мама – моя хрещена, а я – хрещена вже її донечки. з 2014 її рідний і єдиний брат у лавах ЗСУ. 9 вересня він зник безвісти після виконання завдання. якби я могла перевернути цей світ, аби знайти його. допоки його нема – немає цілої сімʼї, вони так чекають… * є в мене мам Лєна. її єдиний син Жека два роки тому загинув в бою. їй так одиноко і вона рятується тим, що допомагає іншим, тим, що ставить ялинку на могилці і передає домашню їжу Жекиним побратимам. я б хотіла, щоб він їй снився, я знаю, що Лєночці так буде трохи легше, трохи тепліше і щоб вона відчула, що все було на дарма… * є в мене іще один друг Жека, пішов добровольцем, вже офіцер. шле мені відео і подарунки з гарячих точок, і кожен раз він ніяковіє, коли потрібна якась допомога – кошти на ремонт авто чи будь що..і я знаю, що він просить лиш тоді, коли свої остаточно закінчились. Тож я хочу, щоб Жека ніколи так не почувався, бо захисники заслуговують на інше, на краще. І щоб зарплату підіймали не депутатам, а тим, від кого залежить сьогодні все… * ще бажаю, щоб середній і малий бізнес не загнулися від податкового навантаження, бо тоді точно вже донатити не буде кому… * бажаю, щоб це наше покоління тих, кому болить, любило своїх дітей, кохало коханих і лаялись на ворога виключно українською мовою і більше не було «каких разниц», бо різниця бляха колосальна… * щоб малий племінничок зміг самостійно і повноцінно ходити і всі всі діти були зцілені 🙏 * бажаю, щоб хлопці і дівчата , що втратили кінцівки, отримали свої найкомфортніші протези і повноцінне місце в нашому безбарʼєрному соціумі та середовищі.. * бажаю, щоб ми всі просто вижили, решту – зробимо, відновимо, піднімемо, створимо.. і бажаю всім здоровʼя🤍 витримки – вона дуже потрібна і в цьому році теж терпимості любові до землі, в якій коріння наше і ту саму чарівну паличку, щоб диво таки сталося. я все ще вірю 2026, будь за нас, будь ласка 🙏Likes : 4781
4.8K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : бажаю: * є в мене подруга дитинства, виросли на одній вулиці. її мама – моя хрещена, а я – хрещена вже її донечки. з 2014 її рідний і єдиний брат у лавах ЗСУ. 9 вересня він зник безвісти після виконання завдання. якби я могла перевернути цей світ, аби знайти його. допоки його нема – немає цілої сімʼї, вони так чекають… * є в мене мам Лєна. її єдиний син Жека два роки тому загинув в бою. їй так одиноко і вона рятується тим, що допомагає іншим, тим, що ставить ялинку на могилці і передає домашню їжу Жекиним побратимам. я б хотіла, щоб він їй снився, я знаю, що Лєночці так буде трохи легше, трохи тепліше і щоб вона відчула, що все було на дарма… * є в мене іще один друг Жека, пішов добровольцем, вже офіцер. шле мені відео і подарунки з гарячих точок, і кожен раз він ніяковіє, коли потрібна якась допомога – кошти на ремонт авто чи будь що..і я знаю, що він просить лиш тоді, коли свої остаточно закінчились. Тож я хочу, щоб Жека ніколи так не почувався, бо захисники заслуговують на інше, на краще. І щоб зарплату підіймали не депутатам, а тим, від кого залежить сьогодні все… * ще бажаю, щоб середній і малий бізнес не загнулися від податкового навантаження, бо тоді точно вже донатити не буде кому… * бажаю, щоб це наше покоління тих, кому болить, любило своїх дітей, кохало коханих і лаялись на ворога виключно українською мовою і більше не було «каких разниц», бо різниця бляха колосальна… * щоб малий племінничок зміг самостійно і повноцінно ходити і всі всі діти були зцілені 🙏 * бажаю, щоб хлопці і дівчата , що втратили кінцівки, отримали свої найкомфортніші протези і повноцінне місце в нашому безбарʼєрному соціумі та середовищі.. * бажаю, щоб ми всі просто вижили, решту – зробимо, відновимо, піднімемо, створимо.. і бажаю всім здоровʼя🤍 витримки – вона дуже потрібна і в цьому році теж терпимості любові до землі, в якій коріння наше і ту саму чарівну паличку, щоб диво таки сталося. я все ще вірю 2026, будь за нас, будь ласка 🙏Likes : 4781
4.8K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : бажаю: * є в мене подруга дитинства, виросли на одній вулиці. її мама – моя хрещена, а я – хрещена вже її донечки. з 2014 її рідний і єдиний брат у лавах ЗСУ. 9 вересня він зник безвісти після виконання завдання. якби я могла перевернути цей світ, аби знайти його. допоки його нема – немає цілої сімʼї, вони так чекають… * є в мене мам Лєна. її єдиний син Жека два роки тому загинув в бою. їй так одиноко і вона рятується тим, що допомагає іншим, тим, що ставить ялинку на могилці і передає домашню їжу Жекиним побратимам. я б хотіла, щоб він їй снився, я знаю, що Лєночці так буде трохи легше, трохи тепліше і щоб вона відчула, що все було на дарма… * є в мене іще один друг Жека, пішов добровольцем, вже офіцер. шле мені відео і подарунки з гарячих точок, і кожен раз він ніяковіє, коли потрібна якась допомога – кошти на ремонт авто чи будь що..і я знаю, що він просить лиш тоді, коли свої остаточно закінчились. Тож я хочу, щоб Жека ніколи так не почувався, бо захисники заслуговують на інше, на краще. І щоб зарплату підіймали не депутатам, а тим, від кого залежить сьогодні все… * ще бажаю, щоб середній і малий бізнес не загнулися від податкового навантаження, бо тоді точно вже донатити не буде кому… * бажаю, щоб це наше покоління тих, кому болить, любило своїх дітей, кохало коханих і лаялись на ворога виключно українською мовою і більше не було «каких разниц», бо різниця бляха колосальна… * щоб малий племінничок зміг самостійно і повноцінно ходити і всі всі діти були зцілені 🙏 * бажаю, щоб хлопці і дівчата , що втратили кінцівки, отримали свої найкомфортніші протези і повноцінне місце в нашому безбарʼєрному соціумі та середовищі.. * бажаю, щоб ми всі просто вижили, решту – зробимо, відновимо, піднімемо, створимо.. і бажаю всім здоровʼя🤍 витримки – вона дуже потрібна і в цьому році теж терпимості любові до землі, в якій коріння наше і ту саму чарівну паличку, щоб диво таки сталося. я все ще вірю 2026, будь за нас, будь ласка 🙏Likes : 4781
4.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : цікаво спостерігати за собою, коли спускаєшся виключно до спроби забезпечити базові потреби і перебігаєш від світла до тепла чи наявності води. АЛЕ!!! Але паралельно заповнюєш щоденник щастя на 2026 рік і малюєш там якісь високі мрії та записуєшся на урок малювання, бо мистецтво ж вічне…. Та й таке 😵💫Likes : 4591
4.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : цікаво спостерігати за собою, коли спускаєшся виключно до спроби забезпечити базові потреби і перебігаєш від світла до тепла чи наявності води. АЛЕ!!! Але паралельно заповнюєш щоденник щастя на 2026 рік і малюєш там якісь високі мрії та записуєшся на урок малювання, бо мистецтво ж вічне…. Та й таке 😵💫Likes : 4591
4.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : цікаво спостерігати за собою, коли спускаєшся виключно до спроби забезпечити базові потреби і перебігаєш від світла до тепла чи наявності води. АЛЕ!!! Але паралельно заповнюєш щоденник щастя на 2026 рік і малюєш там якісь високі мрії та записуєшся на урок малювання, бо мистецтво ж вічне…. Та й таке 😵💫Likes : 4591
4.6K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : цікаво спостерігати за собою, коли спускаєшся виключно до спроби забезпечити базові потреби і перебігаєш від світла до тепла чи наявності води. АЛЕ!!! Але паралельно заповнюєш щоденник щастя на 2026 рік і малюєш там якісь високі мрії та записуєшся на урок малювання, бо мистецтво ж вічне…. Та й таке 😵💫Likes : 4591
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463
4.5K Likes – Olha Martynovska Instagram
Caption : прокинулась, а ніхто не вітає, квіти не сипляться….колись тато обовʼязково варив картоплю в мундирах з оселедцем і заварював маккофе в цей ранок) ну а ми з мамою повинні були почуватися королевами в цей момент 😁 зараз свято переосмислили, тобто повернули первинний сенс і мені воно стало ще святковішим, сильнішим і значущим. з чим я нас і вітаю, дівчат! знову ж таки прокинулась і подумала про жінок в Афганістані, де Таліби узаконили домашнє насилля, прикинь???? таке існує!! відчула, що в нас свято кожен день, навіть у війну. встала, коли схотіла, пішла оголилася перед масажистом, зробила інʼєкції, які хочу і куди хочу, попрацювала шефом крутіше ніж будь який шеф чоловічого роду, випила справжньої Шампані, заплатила за себе в ресторані, купила квартиру, виховую сама найкращу дитину, вступила іще на одне навчання, бо плани великі..! Єбать!!! страшно уявити, якби все було не так! Жінки, я сильно своїми міцними роботящими руками і гарячим серцем вас/нас обіймаю!Likes : 4463








































































